Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Rájöttem, hogy ki szeretnének...

Rájöttem, hogy ki szeretnének rúgni a munkahelyemről. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Menjek el táppénzre? Úgy érzem a munkámat még kiszeretnék használni addig.Tudom az időpontot,hogy mikor szeretnének elbocsátani.Mi lenne a leglogikusabb döntés?
2018. ápr. 24. 02:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tuti biztos ? Ha igen,elmennék táppénzre hogy keressek új munkahelyet.
2018. ápr. 24. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hogy jöttél rá a tervükre?
2018. ápr. 24. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lejár a szerződésed? Keress másik állást.
2018. ápr. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mit csinalj? Kezdj el allast keresni.
2018. ápr. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hogy jöttél rá?
2018. ápr. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Írhatnál részleteket.
2018. ápr. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet el sem küldenek.


Én a saját főnököm szájából hallottam tavaly ilyenkor hogy engem és egy másik régóta ott dolgozó kollégámat akar kivágni amint lesz tuti biztos utódunk mivel vérfrissítést akar. Persze nem a szemünkbe mondta hanem hallottuk a folyosón amikor telefonált az irodájában.

Én személy szerint kitartottam ott, mert amikor eljön a nap kíváncsi voltam hogy megíratja velem a közös megegyezéssel való felmondást, vagy ő mond fel nekem, és érdekelt volna mit ír rá a papírra mert akármiért nem vághat ki. Persze erre nem került sor pedig talált bőven embert hozzánk csak más más helyekre kellett betenni vagy kivágott mást, persze joggal mert mások nagyobb hülyeségeket csináltak amivel jogos volt a kirúgásuk. Persze engem nagyon ki akart csak amikor idén januárba szinte kihúztam őket a szarból akkor már másképp állt hozzám. De ennek ellenére idén márciusba leszámoltam mert találtam jobbat ahova már régóta akartam menni, csak az adott munkakörbe nem volt üresedés mostanáig. Mondanom sem kell hogy nagyon nem akartak elengedni, és tegnap is hívtak telefonon hogy nem-e akarok visszamenni.


Szóval em biztos hogy kidobnak téged, mert kitudja mi jöhet még addig.

2018. ápr. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Táp is megoldás lehet. Háziorvos segít...

De a 7 válasz is jóóó Nagyon megnézném amiket felvázolt...

2018. ápr. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem mennék el táppénzre, hisz ha kirúg, akkor van egy hónap felmondási időd, aminek egy részét köteles kiadnia, hogy tudj keresni új állást. (Arról nem is beszélve, hogy táppénz alatt is kirúghatnak már!) Szóval én mindenképp elkezdenék már most nézelődni, ha elkezdenek interjúra hívni és addig nem rúgtak ki, akkor mennék el táppénzre esetleg, hogy el tudjak menni inderjúzni. Viszont abba semmiképp ne menj bele, hogy közös megegyezéssel mondjátok fel a szerződést.
2018. ápr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!