Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért érzem magam még mindig...

Miért érzem magam még mindig rosszul?

Figyelt kérdés
3 hete elkezdődött egy ilyen fejfájásos rossz közérzetes és köhögős betegség 1 hétig nyűttem majd felhívtam a doki, aki elküldött tesztre, ahol mindkét tesztem negatív lett, és még az előtte lévő egy gyors teszt is. Már 3 hete rossz a közérzetem, köhögök mostmár slejm is jön fel, és egyszerűen nem érzem olyannak magam mint előtte. Alig érzek ízeket, mert folyton tele van az orrom, de érdekes mert szagokat meg érzek az orrommal. Az igazságokhoz hozzátarozik hogy valamelyik nap egy orgazmus után borzalmas fejfájásom volt 5 percig olyat még sosem éreztem vettem be algopyrint valamelyest elmúlt, de azóta mintha nyomna a fejem, és a hallásom is tompult. Olyan fura érzés. Dokit max hétfőn tudom elérni, de szeretnék valami megnyugvást keresni, mert OCD-s is vagyok gyógyszert is szedek rá, de ezzel a betegséggel együtt valami nagyon kutyán érzem magam, de persze mellette ugyanúgy kell melózni, itthoni teendőket csinálni és a többi..

2021. dec. 3. 16:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Arcüreggyulladás, antibiotikum kell. Addig recept nélküli gyulladásgátló, köptetőt+orrcseppet használj, vagy elmész az ügyeletre, ha van és ha mersz.
2021. dec. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!