Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez psziches eredetu lenne...

Ez psziches eredetu lenne vagy komoly betegseget mutat?

Figyelt kérdés

21 eves vekony, nem dohanyzo lany vagyok. Aprilisban volt egy enyhe covidom, oktoberben meg 4 napig folyt az orrom, de ezeken kivul nem voltam beteg az elmult 2-3 evben. Most ugy augusztus ota neha neha elkezdek kohogni, 4-5ot kohogok, de eleg melyrol, "oklendezve". Nem minden nap fordul ez elo, hetente 3-5 alkalommal kb, de elofordul hogy naponta tobbszor is. A másik hogy ha kicsit sokat beszelek akkor erzem, hogy elfogy a levegom es neha ez az oklendezos kohoges tarsul hozza. Fajdalmaim nincsenek, nem kopok ha kohogok, vagyis nincs valadekurites, nem szedek gyogyszereket sem.

Anyukam enyhen asztmas, de nem hasznal tagitot meg semmi ilyesmit, egyedul a parasabb levegoben van nehezlegzese.

Nalam is ez egy kezdodo asztma lenne/ allergia/ tudorak? Haziorvos lerazott a telefonban, hogy "ez nem komoly, elmulik".

Koszonom, ha valaszoltok!


2021. dec. 4. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem érzed száraznak ilyenkor a torkodat? Nekem is szokott ilyesmi lenni, ha izgulok és kiszárad a torkom.
2021. dec. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most, hogy mondod.. Eleve sokat stresszelek sajnos. Ismeros ez a szaraz torok erzes, akkor iszom picit es egy ideig nem kohogok utana. Csak idegesito, hogy olyan melyrol kohogok fajdalom nelkul es szinte oklendezve
2021. dec. 4. 22:23
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Stressz is kiválthatja, illetve nálam ételallergia miatt volt, mert azóta már teljesen megszűnt, mióta változtattam az etrendemen, de amíg nem tudtam vagy miután megtudtam és még csaltam néha akkor sokszor előjött

2021. dec. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!