Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet, hogy a röntgenen nem...

Lehet, hogy a röntgenen nem vették észre a PTX-et?

Figyelt kérdés
5eve volt PTXem. 4napja szúró fájdalmat éreztem a jobb melkhasamban és lapockám alatt. Furcsa érzést, mintha levegő jutott volna be. Nem annyira nagy fájdalmat, mint 5éve, de fájt. Elmentem orvoshoz, aztán röntgenre. Ahol annyit mondtak, hogy tüdőgyulladás. De akkor miért érzem úgy mintha egy levegőbubi mászkálna fel és le a jobb tüdőmben. És tudom, hogy nem telt el sok nap, de miért nem érzek semmi javulást? Lehet hogy elnéztek egy PTXet?

2021. dec. 10. 08:26
 1/4 anonim ***** válasza:
A ptx látszik a röntgenen, egy gyakorlott radiológus megmondja. Kaptál antibiotikumot?
2021. dec. 11. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Csocso2 ***** válasza:
Ha nagyon kicsi a PTX vagy a röntgen kép nincs a legjobban elkészítve akkor lehetséges. Ezért a doki ha nem biztos a diagnózisba akkor CT re küld. Köhögsz, láz?
2021. dec. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor még kicsi volt, nekem is csak ct-én látszott, rtg-én nem. Mikor már nagyobb lett, látszott rtg-én is
2021. dec. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem mindig látszik röntgenen. Engem is hazaküldtek volna ha hagyom. Átvilágitásnál látszik néha kilégzésben is. Mi lett veled azóta?
2022. júl. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!