Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hirtelen leeső 35 körüli...

Hirtelen leeső 35 körüli pulzussal lennének tünetek ?

Figyelt kérdés

2021. dec. 10. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ott ájulás közeli állapot lenne.
2021. dec. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodhatok hogy ez egy téves mérés volt , nem éreztem semmit csak ennyit mutatott a mérő , rátapintottam az érre kb mp-enként 1-et pulzált , de sajnos hipochonder vagyok és ésszel fölfogtam hogy ez téves de mégis nagyon megijedtem.
2021. dec. 10. 20:44
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Ha hipochonder vagy, akkor fogd fel ésszel, hogy nem kell méregetned a vérnyomásodat se, a pulzusodat se, csak ha az orvos mondja. Mondta? Nem. Akkor zárd el magad elől a mérőt úgy, hogy nagyon macerás legyen elővenni, hogy ha mégis megpróbálnád, még menet közben beláthasd, hogy semmi szükség mérésre.
2021. dec. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen , nagyon igazad van , ment a pipa.
2021. dec. 10. 20:51
 5/10 anonim ***** válasza:
Sajnos tévesen is mérnek a mérők. Érdemes egymás után többször megmérni. Ilyen pulzussal már nagy gond lenne.
2021. dec. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az előbb nem te írtál 45-ös pulzust?

Egyrészt van abban igazság,hogy nem kell ennyire gyakran mérni.

Másrészt egy elmenetel a háziorvoshoz szükséges lehet.

2021. dec. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

De az is én voltam , sajnos elég régóta szenvedek a pulzusommal.

Most pedig lehet a stressztől hol gyirsabb hol lassabb tapintásra:(

2021. dec. 10. 21:12
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
35-ös pulzussal jó eséllyel elájulnál, szóval nem valószínű, hogy tényleg annyi.
2021. dec. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%

"sajnos elég régóta szenvedek a pulzusommal"

Nem azzal, hanem a hipochondriáddal. Foglald el magad valamivel, hogy ne az járjon az eszedben, mennyi lehet a pulzusod. Lehetőleg valami olyan hobbit találj, amitől folyton maszatos a kezed, hogy esélyed se legyen rá, hogy hipp-hopp megmérd akármikor. Meg egyébként is dugd el magad elől a mindenféle mérőket, mondom. Mások se méregetik folyton a pulzusukat, mégis jól vannak. Sőt, pont attól vannak jól, hogy nem méregetik.

2021. dec. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
lennének
2021. dec. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!