Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Székrekedés 2 hete. Szinte...

Darko1998 kérdése:

Székrekedés 2 hete. Szinte semmilyen széklet nincs. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy körülbelül két hónapja előfordultak olyan fájdalmak a gyomromban, hogy majdnem sűrgősségin kötöttem ki (5 alkalommal), és az elmúlt két hétben semmi székletem nincs. Próbáltam a rost gazdag ételeket, gyógyszereket, hashajtót, glicerines kúpot, és még mindig semmi. Mit kéne tennem? Van valami mód arra, hogy mégis meginduljon a wczés? Előre köszönöm a válaszokat

2021. dec. 16. 04:05
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Valamint tapasztaltam kisebb hőemelkedést is, és esténként nagyon keveset alszok. Ha három órát sikerül, akkor örülök. Nagyon le vagyok gyengülve emiatt
2021. dec. 16. 04:20
 2/19 anonim ***** válasza:
Egyél sok húslevest és szilvásgombócot. Ha ekkor sem akkor háziorvos ad bemutalót a gastroenterológiára ahol megtükrözik (kamerával megnézik) a vastagbeled. 10 perc az egész csak elő kell készíteni magad hozzá. Általában nem szokott baj lenni de nem tudni mitől lehetnek fájdalmad.
2021. dec. 16. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ha pedig hőemelkedés is van akkor még inkább doki.
2021. dec. 16. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Kipróbálom a húslevest.
2021. dec. 16. 04:46
 5/19 anonim ***** válasza:
89%

Azert mar 2 het utan csak el kene menni a dokihoz, mar tul vagyunk az otthoni praktikakon... Nem gondolod?

Nem nagyobbodott meg a hasad?

2021. dec. 16. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hívd az orvost mielőbb.
2021. dec. 16. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
42%
Ha még aktuális akkor én a káposzta levet ajánlom, attól általában mindenkinek meg indul..
2021. dec. 16. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Glicerines kúp, és sok folyadék. De tényleg sok!

Ha félórán belül nem indul meg, akkor újabb kúp. Ha így sem indul meg egy újabb órán belül, akkor mindenképpen orvos!

2021. dec. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Már kórházban kéne feküdnöd evvel.
2021. dec. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez mar szerintem sem a hazi praktikak ideje. Menj orvoshoz minel hamarabb!
2021. dec. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!