Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem féltek nagyon attól, hogy...

Nem féltek nagyon attól, hogy rákosak lesztek? Mitől tartotok a legjobban?

Figyelt kérdés
Én attól, hogy rákos,daganatos leszek! Szinte minden nap ez jár a fejemben, hogy bárcsak soha ne lennék az! Mekkora erre az esély?
2021. dec. 21. 10:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Koronás voltál már?
2021. dec. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

Hipochonder vagy!

Kérj segítséget pszichológustól!

2021. dec. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%

Ha esetleg unod a ráktól való rettegést, ajánlom a szklerozis multiplexet.

Vagy keress rá nehezen diagnosztizálható, ritka betegségekre. Csak hogy ne legyen olyan egyhangú a rettegésed, ha már ez a hobbid.

2021. dec. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%
3: :))
2021. dec. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az élet más területeire is átmehet e rettegés, ezért lenne tanácsos pszichológustól segítséget kérni, de minél előbb.
2021. dec. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom hogy ha magamba beszélek valamit vagy nagyon félek valamitől, akkor az be is következik. Ne nagyon gondolj erre mert a félelmed előbb vagy utóbb majd megmutatkozik. Amúgy a ráknál vannak 1000x rosszabb betegségek stb.
2021. dec. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
45%

Amíg csak a ráktól parázol nem akkora gond, járj el szűrésekre félévente, így ha esetleg lesz az nagy eséllyel gyógyítható.


Én amúgy a vesekőtől félek mert azt mondják nagyon fájdalmas, de igyekszem sokat inni hogy megelőzzem :)

2021. dec. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
16%

Én meg remélem, hogy az vagyok, gyorsan ölő, mert elegem van a földi létből. Megváltás lenne, a legszebb ajándék amit kaphatnék.

Ilyen is van.

2021. dec. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
Vicces, hogy azt hiszitek olyan olcsón adják a halált. Addig nagyon kemény út vezet, és közben szívesen visszapörgetnéd az időt. Ha már benne vagy, nagyon megváltozik a világnézeted.
2021. dec. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Milyen ráktól félsz és miért, mi váltotta ezt ki?
2021. dec. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!