Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sok mindennel küzdők nap mint...

Sok mindennel küzdők nap mint nap, de már nincs életkedvem, se motivációm a mindennapokhoz.. Hasonló cipőben valaki?

Figyelt kérdés

Legrosszabb az egészben a hülye vesekő, amikor nincs semmi akkor viszonylag jól elvagyok de mikor elkezdődik a tompa fájdalom lent szúr stb.. Akkor teljesen kétségbe esek. Elegem van a sok fájdalomból.. Borzalom ezekkel élni. Menstruációm is annyira fájdalmas hogy 2 napig fekszem, gyógyszerek tartanak életbe..

Emellett még van sok más pl. reflux meg IBS,IR.. Ezek szerintem már mind a stressz miatt alakultak ki.

Munkámat se tudom csinálni.. Nagyon sokat kell táppénzen lennem ezek miatt. Nem tudom hol a kiút már.. Nincs erőm se célom.. Egyik nap jön a másik után..

Gyűlölöm hogy ezekkel kell szenvedni, és együtt élni..



2021. dec. 21. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is sokat szenvedtem (es még most is szenvedek)

Elvesztettem a szüleimet, kiskoromban elhagytak apám anyja nevelt, amíg élt aztán 17 éves korom óta a saját lábamon állok, és sosem kaptam támogatást. Ez hat éve volt, es nekem endometriózisom van úgyhogy elhiszem hogy milyen a mensikor neked...

Szívritmuszavarom is volt...

A vesekövedet nem lehetne kivetetni?

Legyen a motivaciód a családod (ha van😇😭), és a szeretteid...

Sose add fel, erős vagy ha küzdessz!!

23N

2021. dec. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóan vagyok. Nyugtató elvonási tünetek, koszorúér szűkület, izületi kopások. Nincs olyan nap, hogy ne fájna vmim, vagy ne lenne szar a közérzetem. És ezekkel kellene még dolgozni is, párkapcsolatot működtetni is, stb.
2021. dec. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Van családom persze, és támogatóak is. Én fáradtam bele az állandó fájdalomba.. Nehéz mosolyogni es vidám lenni. Férjem is állandóan aggódik miattam.

Nagyon sajnálom, hogy elvesztetted a szeretteid. Példa értékű, hogy kitartasz és mész előre 🙏

2021. dec. 22. 18:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszönöm, kitartást!
2021. dec. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!