Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megint csak a szorongás miatt?

Megint csak a szorongás miatt?

Figyelt kérdés

Szóval elég fiatal vagyok, és hipochonder.

Elég későn írom a kérdést, de most ma este hirtelen először elkezdett égni a szegycsontomnál, aztán most a bal oldalam szúr egy pontban.

Volt már pánikrohamom is korábban, de sokszor nem tudom eldönteni hogs ez az vagy valami komolyabb. Megvagyok ijedve is. Elég fiatal vagyok, még csak 20. Féleve voltak szívultrahangos vizsgálataim ott minden oké volt. Elszívtam pár szál cigit ennyi történt, amúgy nemcszoktam csak ritkán társaságba.

Kicsit szedelgek is, ilyen bizonytalan érzés. Lehet komoly?



2021. dec. 22. 02:16
 1/4 A kérdező kommentje:

Meg mintha fel is lennék puffadva. Böfögök, kicsit ilyen keserű maró érzés.

Csak egy sima gyomorégés?

Kajálni nem kajáltam pár órája csak szénsavast ittam

2021. dec. 22. 02:19
 2/4 anonim válasza:
Érdemes lenne egy jól képzett pszichológushoz fordulnod, mint írtad te sem vagy biztos benne, hogy mi lehet a probléma. A szorongás nagyon tönkre tudja vágni az embert ha nem kezelik időben. Belinkelek egy videót bár nem szaktekintély aki beszél benne, viszont erős gondolatokat oszt meg. [link]
2021. dec. 22. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. dec. 22. 13:29
 4/4 A kérdező kommentje:
Ku.rva jót nevettem a videón és kur.vára igaza van, köszi mégegyszer, ezt jó volt most látni.
2021. dec. 22. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!