Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kis korom óta vannak pszichés...

Kis korom óta vannak pszichés gondjaim visszatérő szorongás, pánik roham stb de most megint előjött valami ismerős által össze barátkoztam egy rokoni körrel akik befogadtak egy kis időre úgyèreztem nagyon jóba vagyunk nagyon megszerettem őket?

Figyelt kérdés
Olyanok voltak mintha a családom lettek volna De egyik napról a másikra kidobtak mindenfèle kamu kifogással ès teljesen kiborultam nagyon rosszul esett nem bírok másra gondolni csak hogy ezt mièrt kaptam ès ha meglátom hogy elèrhetőek Facebookon össze szorul a gyomrom és sírni tudnèk nemtudok másra gondolni semmi életedben, enni sincs kedvem egyedül érzem magam ès ugyerzem nincs mellettem senki
2019. nov. 10. 14:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Soha nem volt igazi családom kiskoromban apám lelèpett egyedül most èreztem úgy hogy van èn mindent megtettem ugyerzem hogy megtartsam ezt a kapcsolatot talán mèg túl sokat is :(
2019. nov. 10. 14:01
 2/4 A kérdező kommentje:
Rettentően hiányoznak és nembirom kiverni öket a fejemböl pedig ők már szarnak rám
2019. nov. 10. 14:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez egy olyan helyzet amivel nehéz mit kezdeni. Olyan mint mikor párkapcsolatban szakítasz a másik fél már rég új ember mellett van, te meg még őt temeted. Muszáj továbblépni, sajnos változtatni nem tudsz és hidd el ilyen emberek miatt nem is érdemes.
2019. nov. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 jdfGabrella ***** válasza:
Én tervezem hogy 2022-ben elhagyom ezt az oldalt, de kérlek tiétek hogy semmilyen szpichiatriai szert ne szedjetek be, mert úgy jártok mint én.
2019. nov. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!