Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet hererák?(tudom sok...

Ez lehet hererák?(tudom sok ilyen kérdés van viszont nálam tényleg komolyak a panaszok)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szóval kb 13 éves korom óta volt egy problémám.ondó helyett vér volt magömléskor. és magömlés közben brutálisan fájt az alhasam.Ez tartott most szeptemberig(16 vagyok) voltunk sok orvosnál de hazaküldött az összes.Aztán találtunk egy dokit aki tényleg megvizsgált és segített. Beutalt mri vizsgálatra. Februárban megyek. Viszont utána olvastam és szinte minden tünet megegyezett régen a hererákkal.Szeptember óta egyeltalán nem fáj a magömlés de néha véres az ondóm. Alhasi fájdalom is elmúlt. De kb fél éve találtam egy csomót a lágyékom környékén.Mostmár nem találom viszont néha érzem hogy enyhén lüktetve fáj. Voltunk 1 hete ultrahangon és találtak pár nyirokcsomót. Viszont azok valószinuleg azért voltak mivel mert koronás voltam. De az a csomó ami fájni szokott az régebb óta ott van..És néha ilyen húzódó érzés is van. Ez lehet hererák? Csak mert furcsa hogy a legtöbb problémám elmúlt viszont a régebbiek nagyon komolyak voltak. Összefoglalom röviden hogy jelenleg mi bajom mivel nagyon hülyén fogalmaztam, csak annyi ideje tart hogy már nem tudom felidézni pontosan mikor volt mi.Tehát jelenlet "csak" ez a csomó a legnagyobb problémám ami néha lüktetve fáj és ilyen húzó érzés van néha a bal herémben is érzem ezt a húzó érzést. Illetve néha véres/sárga ondó. Próbáltam csomót keresni a herémben de nem talaltam. Bár ez majd kiderül februárba viszont eléggé megijedtem mert a hererák tünetei teljesen megfeleltek kb 3 évig.De az meg furcsa hogy most a legtöbb elmúlt.

Bocsánat ha nem értenétek, írásban nem tudok igazán jól fogalmazni. Nagyon megköszönném ha valaki tudna segíteni vagy volt ilyen tapasztalata!



2021. dec. 26. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Három év alatt bőven elvitt volna ha rák lenne.

Főleg hogy ilyen fiatal vagy. Minél fiatalabb valaki, annál gyorsabban osztódnak a sejtjei.

2021. dec. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, ne olvasgasd a neten!

Nagyon kicsi az esélye, hogy rák

2021. dec. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy van valami bajod, de a hererák 3 év alatt, bocs, de nem tudom szépen megfogalmazni, ha az lenne te már nem lennél.
2021. dec. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A here ráknál a herén kivül találhatók kisebb göbök.

Ezért mondják ön vizsgálatnál,csúcsainál a mutató és hüvelyk ujj közé kell fogni,a másik kézzel meg körbe simogatni. Külsőleg a heréknek simának kell lenni.

2021. dec. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, ha daganatra gyanakodna, akkor nem februárban lenne az MRI. Továbbá gondolom megvizsgálta/áttapogatta a heréidet, illetve meg is ultrahangozta őket.
2021. dec. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Oh akkor kicsit megnyugodtam.bár igen valami bajom tuti van. Csak fogalmam sincs hogy mi:/ viszonylag sok vizsgálatom volt régen volt már tenyésztés,prosztatavizsgálat ultrahang stb de semmit nem találtak és vegül hazaküdltek..Lehet valami nagyon "különleges" betegség én még erre tudok gondolni.De az mri után mindenképp kiderül hogy daganat e vagy sem mert nyílván még megvan az esélye az a csomó miatt..Bár remélem hogy nem az..

#4 próbáltam azt is de semmi..Annyi hogy a bal herémnél nagyon alul érzékenyebb mint a jobbnál de mást nem találtam.De azért még keresgélek. #5 hereultrahangom még nem volt csak alhas,has,és lágyék. És a lágyéknál találták ugye a csomókat.megtapogatni megtapogatta alul. Azt nem mondta hogy talált e valamit vagy sem csak beutalt MRIre.

2021. dec. 26. 22:45
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezt találtam, hátha segít:

[link]

2021. dec. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 ezek közül sajna már a legtöbbet kizárták. Talán még a daganatra van esély viszont más dolgot nem tudok elképzelni miért lehet véres/sárga néha.Mondjuk mivel ez 3 évig volt és régebben sokkal komolyabb tünetek voltak ahogy írták is már rég lett volna belőle baj:/ tehát fogalmam sincs milyen betegség lehet ez:(
2021. dec. 27. 02:55
 9/9 Mark77 válasza:
Na mi lett?
2022. dec. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!