Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi az esélye annak hogy...

Mennyi az esélye annak hogy semmit nem vettek észre az orvosok 2-3 év alatt?

Figyelt kérdés
Tehát a herémről van szó, 3 éve ugye volt az a tünetem hogy a bal herémben ilyen furcsa érzés volt, meg az ágyékomnál meg ott lent bal oldalt. Elmentem háziorvoshoz, semmi, akkor voltam egy gyerekurulogosnál megvizsgált nem talált semmit, mondta nincs bajom. Eközben még sokszor voltam háziorvosnál mindig megvizsgált mondta semmi bajom. Egyszer voltam valami röntgenen is, az eredményen semmi nem volt, minden oké. Aztán voltam vérvételen szintén semmi, minden oké. Akkor majdnem 2 évig semmi (közben egyszer voltak-egyszer nem a tünetek tök random volt) és most megint elöjött szeptemberben, és most már olyan tünet is volt mintha a bal herémnél ott kicsit megduzzadt volna, vagy mintha a herezacskóm ott nagyobb lenne, nem tudom elmagyarázni, furcsa volt. Ezután elmentem háziorvoshoz, ő mondta hogy semmit nem lát aztán mentem urulogóshoz (főorvos, ő az egyik legjobb) megvizsgált kézzel, mondta már ott is hogy semmi, aztán pedig hereröntgent is csinált, és mondta hogy minden rendben, egy nagyon de nagyon alapfokú herevisszért érez, de a röntgenen látni sem lehet annyira semmilyen. Aztán most itt vagyok, kb ugyanezzekkel a tünetekkel. Hozzáteszem hogy eszem rendesen, széklet oké, nem vagyok túlsúlyos, nem volt soha daganatos beteg a családban, sportolok, edzem, szedek vitaminokat. És egyátalán nem mondanám hogy elviselhetlen csak furcsa érzés meg ugye olyan mintha a bal herém meglenne duzzadva. Néha látszik, néha van tünet. Néha semmi.

2021. febr. 3. 13:30
 1/6 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok, most
2021. febr. 3. 13:33
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A gond ezek szerint pszichológiai. Valószínűleg csak beképzeled a tüneteidet.
2021. febr. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akadj le a témáról. Feleslegesen porosz rajta.
2021. febr. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szuk alsogatya? Megnyomod veletlenul? Ellege erzekeny testresz.
2021. febr. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Én csodálkozok, hogy erre röntgent kértek, ultrahang többet mond és nem is káros, de a lényeg, hogy semmi bajod. Mondjuk az azért nem baj, ha időnként megnézeted.
2021. febr. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
5: tuti ultrahang készült, csak 16 évesen nem tudja mi a kettő között a különbség.
2021. febr. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!