Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fejnyomás szedűles bal oldali...

Róbert5 kérdése:

Fejnyomás szedűles bal oldali fülzugás? Gyengesék járasom is nehéz fáradt vagyok állandóan.teljesen életemet meg keseriti,2eve van es minden orvosi papirom negativ mitől lehet,es valaki hasonló proplemaval küzd esetleg jó esne megtudni.

Figyelt kérdés

#Robert39
2021. dec. 26. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Esetleg állkapocs izületi probléma? Nekem az volt hasonló tünetek oka.
2021. dec. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is igy vagyok eddig semmit nem talaltak csak cisztákat az arcüregemben, de azt mondjak az nem okozhatja mar ki vagyok idegileg.
2021. dec. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Elhiszem nagyon elvagyok benne fáradva enis,ez miatt ment tönkre munka helyem életkeptelen vagyok régeben sportoltam fociztam es most csak otthon vagyok legtöbbet neha kus seta de azis szedülesel telik es orvosok nem tudjak mi lehet a bajom nekem sem.
2021. dec. 26. 22:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Esetleg nem gondoltál lelki eredetű problémára? Nekem pl a pánikbetegségtől nehezen járok illetve fáj a fejem teteje.
2021. dec. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Esetleg mozgásterapeutához, masszőrhöz tudsz elmenni. A beálló izmok is okozhatnak hasonló tüneteket.


A másik az ételintolerancia vizsgálat, amit megnéznék. Nekem áteresztő bél szindrómám lehetett, és csak azt tudtam, hogy nagyon rosszul voltam.


A másik dolog, amit megnézetnék, az az allergia.


A harmadik a szemészet. Ha nem voltál.

2021. dec. 27. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Refluxom is van de az állitolag nem okoz szédűlést.Torok gyulladásom 4éve sajnos nem mulik el arra is szedtem minden féle gyógyszert antibitukomtol kezdve mindet semmi sem segitett.Pánik betegsegem van de régotta nincsen tünetem rohamok de akkor okozhat ilyen tüneteket ha nincs is rohamom?De érzem ez nem attol van mint ha ér gyulladásos lenne fejem szédüles meg mar nagyon nem jó életemet romokba tette sajnos,korházban is voltam szédűles miatt és elájulásal vittek be kezeltek de semmi es mar 2eve tart mindennaposá vállt.jövöben is sajnos megint járhatom a kivizsgálasokat előről kezdve de szemészetre is fogok menni előbb utóbb remélem fény derül rá mi az oka mert igy nehéz minden napom hiába veszek magamon erőt nem mulik setalok akkor is jön szédűles furcsa érzés a fejben járásom is nehez láb fájdalom gyengesék nem akkarok igy belenyugodni hogy igy kelljen le élnem az életem 0aktivitásal dolgoztam es ez miatt megszűnt munka helyem is.Remélem egyszer vége lesz es ujra élehetem az életem!
2021. dec. 28. 20:39
 7/9 anonim válasza:
Jobban vagy már? Jutottál valamire?
2022. szept. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem is ezek vannak még sokminden
2023. ápr. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Valaki jobban van? Ha igen,mi volt a baj?
2023. ápr. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!