Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért van ez?(koronavirus)

Miért van ez?(koronavirus)

Figyelt kérdés
Hogy valakit leterit 2-3hétig magas lázal sok tünettel,valaki meg szinte tünetmentesen átvészeli.

2021. dec. 29. 00:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%

Nekem semmi bajom nem volt az utóbi 5 évben,még egy fél fok lázam se.

Munkahelyen kizsarolták,hogy oltassam be magam.

Be is oltattam ,azóta távpénzen vagyok.(kb 8 napja)

Még akkor nap belázasodtam 38.5-39fok.Másnap már nem éreztem szagokat ízeket,már három napja köhögök és fulladok is.

Lehet,hogy még kórházba is kerülök

,ha ez igy fojtatódik.

De egyszer úgyis jobban leszek és az lesz az első dolgom,hogy felmondok arról az átkozott munkahelyről és keresek valami mást ,ahol nem zsarolgatják az embert ilyen faxságokkal.

2021. dec. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Milyen oltást kaptál, utolsó?
2021. dec. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Pfizert kaptam.

A második adagot feldughatják maguknak mert biztosan nem veszem be.

30f.

2021. dec. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Férjem nagyon beteg lett, meredeken elkezdett lemenni az oxigénszint, a 10.napon már az ügyeletet ki kellett hívnom, az orvos segített, de egy hajszálra volt a kórháztól vagy még rosszabbtól. Nekem nem ment le az oxigénszintem, de a 7.nap egész nap vert a hideg verejték, halálfélelmem volt. Egy hónapja, de még mindig fájogat a mellkasom. Nem vagyunk oltva egyszer sem. Most már nem tudom, mitől félnek jobban, az oltástól vagy a betegségtől. Kislányunk 10 nap alatt teljesen meggyógyult, de az első 5 nap nagyon megviselte őt is.
2021. dec. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
féljek...Amúgy ferjemnek nincs semmi alapbetegsége, 41 éves, szinte sose beteg.
2021. dec. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
11-es, mérd az oxigénszintedet! Olyan tüneteid vannak, mint nekünk a koronavirustól. 91-92 már nagyon gáz. 90 alatt visznek kórházba, de fölötte is lehet szükség orvosra!
2021. dec. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#8 hát én elég sok fuldoklót, haldoklót látok az ito-n, de te tudod.
2021. dec. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!