Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? Tünetek alul

Mi lehet a bajom? Tünetek alul

Figyelt kérdés
Fáj a torkom pokolian, a testemben az összes izom teljesen el van sorvadva vagy nem is tudom hogy miért fáj mindenem ennyire, fáj a fejem és köhögök + nagyon rossz a közérzetem. Nem korona mert az ízeket meg a szagokat érzem.

2022. jan. 4. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Attól még lehet korona. A szaglás elvesztése csak egy a sok tünet közül. Ahogy nem mindenkinek fáj a feje ugyanúgy az izlése se megy el mindenkinek.

Küldj el a gyógyszertárban antigén tesztért valakit. Bár az a teszt csak kb 1 hét után mutatja ki az antigént, de lehet higy már egy ideje beteg vagy. Vehetsz kettőt is, de pár nap különbséggel csináld meg. Biztosabb lenne ha PCR tesztet csinaltatnál.

Persze lehet hogy sima influenza. Vagy egy a száz másik betegség közül.

2022. jan. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Update: Pozitív lett a covid tesztem💀
2022. jan. 7. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!