Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért vagyok folyamatosan beteg?

Miért vagyok folyamatosan beteg?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 16 vagyok és rengetegszer vagyok beteg..Konkrétan 2 hetente van vakalami bajom és nem tudom mitől. Rendszeresen sportolok, vitaminokat is szedek amiket kell

Milyen orvoshoz érdemes elmenni emiatt? Mert szerintem ez nem okés..



#betegség #immunrendszer #beteg #Miértvagyokbeteg
2022. jan. 13. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
D3 vitamin
2022. jan. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Immunrendszered próbáld erősíteni, ha mindenképp orvoshoz mennél, akkor egy immunológust érdemes felkeresni
2022. jan. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 szoktam szedni azt is:/

#2. Nem tudom hogyan tudnám még erősiteni, ha tudnál valami tippet adni megköszönném.(sporton,vitaminokon kívul).Most elkezdtem egyébként szedni a kínai hernyógombát. Nagyon sok jót írtak róla hátha nekem is hatásos lesz

2022. jan. 13. 21:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne csak szokjad, ősztől tavaszig napi min 2000NE legyen meg, betegség alatt 3000 is ok. Sajnos sokkal! kevesebb az ajánlás, mint amit a klíma, napsütés nálunk indokolna.
2022. jan. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Táplalkozás . Egyoldalú feherje szénhidrát sült etelek és modern dolgok szénsav műcukor okozza . Sok víz nyers termések teák segithetnek . Orvos max verképből lat valamit de ezekre a pirula felesleges és méreg .
2022. jan. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A bélflórádat kérdezted már? A cukor, gyorsan felszívódó szénhidrátok tudnak gondoskodni arról, hogy ne legyen jól.
2022. jan. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!