Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 16 éves vagyok, és teljesen...

16 éves vagyok, és teljesen tanácstalan. Nagy esélyt látok arra hogy SM beteg vagyok. A tüneteim februárban kezdődtek; 4 napig folyamatosan fájt a fejem, az 5.-ik napra haza felé sétálva pedig a bal karom elkezdett le zsibbadni. (?) FOLYTATÁS LENT

Figyelt kérdés
Azonnal mentünk a háziorvosomhoz aki megállapította hogy erőt még tudok ki fejteni, majd másnap időpontra elmentünk egy neurológushoz aki szintén megvizsgált és azt mondta hogy semmi bajom nincs, B-vitamin komplex-et írt fel amitől elmúlt a zsibbadás. Aznap viszont a jobb szemem kezdett el fájni és napról napra rosszabb lett. Látó ideg gyulladásra gyanakodtam, de nem láttam se homályosan, illetve látótér ki esésem se volt.2 hétig fájt a 3.ik hétre már el múlt,és úgy döntöttünk hogy egy szemészt is felkeresünk aki alaposan megvizsgált és azt mondta hogy nem lát semmi elváltozást, valószínű hogy valami fertőzés okozta.Ez múlt hét csütörtökön történt, ám szombaton megint elkezdett enyhén fájni :/ Egyébként most szerdán megyünk koponya MRI vizsgálatra ott hátha valami konkrétabb is kiderül... Mit gondoltok? Nagyon félek és mint írtam teljesen tanácstalan vagyok.
2021. márc. 22. 12:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
A diagnosztizálást bízd az orvosokra, ne 16 éves fejjel lendülj neki. Mi a kérdés egyébként? Az, hogy mit gondolunk?
2021. márc. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Szerintem kevesebbet guglizz! Ha jól értem öndiagnosztizálás eredménye az SM...???
2021. márc. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Igen, elég össze-vissza írtam ezért elnézést kérek. Igen a kérdésem az lenne hogy a tüneteim alapján lehet e SM-re következtetni, mit gondoltok erről az egészről, túl gondolom vagy nem stb..
2021. márc. 22. 12:53
 4/21 anonim ***** válasza:

Amelyik ismerosomnek az lett, azoknak kettős latasa volt, nem szemfajasa.

Persze, ez nem jelent semmit.

Ahogy a tied se.

Az orvosok is elkuldrnek vizsgalatra, mert ugy tudják megmondani, nem neten látatlanban

2021. márc. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
#3: szerinted itt a GYK-n _látatlanban_ ki fog téged diagnosztizálni...??? Úgy, hogy az orvos véleményét teljesen félresöpröd....
2021. márc. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
30%
Ha a neurológus semmit nem talált, nem igazán értem, hogy a GYK-s háztartásbeli Jucikák, vagy IT-s Józsik, vagy ki fog neked tutit mondani...???
2021. márc. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
5,6 hat o maga is sok eselyt lat ra, ezoval szerintem nem 16 eves, hanem 61, es ninimum 5 szakterülete van orvoskent
2021. márc. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Igazgatok van valóban túl gondolom az egészet, alapból szorongós vagyok + egy kicsit hipochonder,és itt gyk-n nyilván valóan nem várhatok diagnosztizálást :D Majd az MRI-n kiderül minden.
2021. márc. 22. 13:04
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem csak gyk-n, hanem magadtol se. Engedd ezt el addig, nem muszaj hetekig minden percben ezen pörögni
2021. márc. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Így lesz! A szemfájásom meg hátha elmúlik majd...
2021. márc. 22. 13:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!