Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi értelme van beoltani a...

Mi értelme van beoltani a fiatalokat, ha rájuk nézve nem veszélyes a vírus és oltással is ugyan úgy továbbfertőzhetnek?

Figyelt kérdés

A továbbfertőzés ellen a leghatásosabb módszer nem az oltás, hanem a maszkhasználat. Miért nem az idősekre próbálnak fókuszálni? Ha minden idős be lenne oltva és mindegyikük megkapná az ismétlő oltást, akkor szinte nem is lenne olyan aki meghalna. A maszkhasználat is csak azért van, hogy ne fertőzzünk az olyan idősek miat, akik nem oltatják be mgaukat. Azt is fontos megemlíteni, hogy az idős korosztályban a legmagasabb az oltásellenesek és a vírustagadók száma.

A betegséggel rendelkező fiatalabbakat most ne számítsuk ide, az elenyésző. Idős korosztály alatz az 50 év felettieket értem. Magyarországon ha jól tudom még nem halt meg 44 év alatti olyan személy, aki be volt oltva. Még 40 felett megértem az oltás fontosságát, de 40 alat teljesen felesleges szerintem.



2022. jan. 14. 14:57
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
#6 És ezt alá tudod támasztani bármivel is? Előre is köszi.
2022. jan. 14. 15:37
 12/17 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem a vírust senki nem tagadja. Ellenben a védekezés módszereit és eszközeit sokan megkérdőjelezik és nem véletlenül.

Csak a vak nem látja, hogy lassan teljesen irreális irányba tart ez az egész oltási történet. Nyilván van emögött egy erős érdeklobbi, hiszen milliárdos üzletről van szó. Ne legyünk már hülyék, nem irgalmas szamaritánusok vezetik a pfizer-féle cégeket..

2022. jan. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
70%
Azért ez a normális kérdéstől igen messze van. Lerágott csont.
2022. jan. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
70%
Politika...
2022. jan. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

Hát, azért nálunk az ITO-ról a napokban adtak át a Koeányiba egy 25 éves, alapbetegség nélküli leányzót ECMO-ra... Eléggé haldoklik szegény.

Oké, ritka, de azért fiatalokra sem teljesen veszélytelen.

2022. jan. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszermaffia Pfizer Bil Gates felvásárolta covid kirobbanása előtt fél évvel, nem gyanús ez?
2022. febr. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Az az értelme hogy el kell fogynia a berendelt trágyalének:D

Nem keresett még eleget a banda

Aki kéri váljék egészségére

Akit köteleznek rá őt sajnálom

2022. febr. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!