Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehetnek ezek a tünetek,...

Mitől lehetnek ezek a tünetek, hová forduljak velük?

Figyelt kérdés
Már nem tudom, milyen orvoshoz forduljak. Azt hiszi a környezetem, hogy képzelem meg felnagyítom a tüneteket, pedig nem. Kezdődött gombócérzéssel a torkomban és térképnyelvvel. Fül-orr-gégész nem talált semmit, refluxot diagnosztizált. De hiába a kezelés, a tünetek nem múlnak. Közben a jobb fülem pattog, sípol, fáj. Erre azt mondta az orvos, hogy rágóízületi probléma, egyek puha ételeket. De aztán észrevettem egy duzzanatot a szájfenék jobb oldalán, és azt hiszem, az okozza a nehéz nyelést és a fülproblémákat. Illetve a fülem alatt jobb oldalon érzek egy elég nagy és kemény nyirokcsomót(?). Amúgy fogorvosnál is jártam nemrég, ő sem látott semmi rendelleneset. A gond az, hogy amúgy hajlamos vagyok túlreagálni betegségeket, tüneteket, emiatt senki sem vesz komolyan. De ezek a tünetek valódiak és nagyon zavaróak. Hova tudnék ezzel fordulni? Sajnos a környezetemtől nem várhatok segítséget...és mivel amúgy is félek a betegségektől, engem meg nagyon zavar, hogy folyamatosan érzem a tüneteket, de nem kezel senki.

2022. jan. 18. 09:45
 1/2 anonim ***** válasza:
A füled alattit nézesd meg uh-val. Amikor rágok, néha nekem is pattog az állkapcsom, szerintem az normális. És néha nekem is foltos a nyelvem, aztán eltűnik (nem tudom mennyire durva kell legyen a kontrasztnak a sárgás / fehéres illetve a pirosas rész között, hogy térképnyelvnek legyen titulálva).
2022. jan. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem nem rágásnál pattog, hanem teljesen random. És szerintem a fülem pattog, hiszen nem mozgatom olyankor az állkapcsomat.
2022. jan. 18. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!