Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Post-covid szindróma mennyire...

Post-covid szindróma mennyire valós?

Figyelt kérdés
Egy hónapja kb. fura tüneteket vettem magamon észre, legtöbbjük neurológiai tünetek. Szédülés, fejfájás, memóriazavar. Családomba többen is voltak covidosak, párom is, viszont nekem soha nemvolt covid tünetem ezért nem lettem tesztelve, csak ellenanyagot néztek, de be is vagyok oltva, szóval ez nem releváns. Előfordulhat, hogy elkaptam, most pedig úgynevezett post-covid tünetekkel küzdök? Vagy ez csak egy mondvacsinált betegség?

2022. jan. 19. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Inkább oltási mellékhatásokkal küzdesz, amit szeretnek post covidnak hívni. Nekem rejtély, ha valaki nem volt covidos, viszont oltott, miért arra gondol, ami nem volt neki, miért nem arra, ami volt?🤷🏼‍♀️
2022. jan. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Majdhogynem egy éve lettem beoltva, a családban pedig november-decemberben volt jelent a ferozes.
2022. jan. 19. 11:17
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Mondvacsinált az apátok f…a. Én is voltam covidos. Tönkrevágta a májam, 3 hónapig húsundorom volt, majdnem 1 évig légszomjam, illetve egy csomó hajam is kihullott.
2022. jan. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Hacsak nem kínai oltást kaptál, akkor létezik olyan antitest vizsgálat (iGG N teszt), ami jó eséllyel kimutathatja, hogy átestél a fertőzésen.

Long Covid létezik, bár a tünetek sokfélesége miatt valóban össze lehet keverni más bajokkal. Ha új tüneteket észlelsz magadon, mindenképpen vizsgáld ki magad neurológussal.

2022. jan. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pfizert kaptam.
2022. jan. 19. 11:46
 6/6 manly ***** válasza:
Igaz a po.ztcovid, kórházakban foglalkoznak vele.
2022. márc. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!