Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt olyan, akinek bizonyít...

Van itt olyan, akinek bizonyítottan energiaitaltól lett szív-és/vagy érrendszeri betegsége?

Figyelt kérdés

2022. jan. 24. 15:00
A kérdező szavazást indított:
Nekem bizonyítottan attól lett
Nem nekem, de ismerek olyat, akinek az okozta
Ismerek olyat, akinek szív-érrendszeri betegsége van, nem bizonyított, de valószínű, hogy energiaital okozta
Nem ismerek ilyet
16 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a panaszod?
2022. jan. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Engem egy valami érdekelne.


Hogy bizonyítod egyértelműen és minden kétséget kizárólag hogy az energiaitaltól lett?


Ha valaki napi 3 energiaitalt megiszik huzamosabb ideig, és fiatalon lesz szív-és/vagy érrendszeri betegsége, akkor vélelmezhető hogy attól alakult ki. De milyen eljárással bizonyítod be hogy egyértelműen attól? :D

2022. jan. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nincs semmi panaszom, nem azért kérdeztem.


Inkább arra utalt, hogy olyan valaki mondta, hogy az váltotta ki, aki valóban ért is hozzá, (Pl. kardiológus). Nem egy öndiagnózis (pl. "Három cikket is elolvastam erről a témáról, úgyhogy biztos az váltotta ki")

2022. jan. 24. 15:44
 4/4 anonim ***** válasza:

A kardiológus se tudja, ha nem vizsgálja ki. Nem értem mostanában mi ez a fétis, hogy az egyszerűbb emberek mindenféle szuperképességeket tulajdonítanak az orvosoknak, hogy amit csak mondanak mindent készpénznek vesznek.

De egy valami biztos. Az energiaitaltól nem lesz szív és érrendszeri megbetegedésed. A mértéktelen fogyasztástól lehet, de az nem csak az energiaitalra igaz, hanem mindenre. Az energiaital nem tartalmaz semmivel se több káros anyagot mint mondjuk a kóla... Cukor van benne meg aroma + egykis koffein. Szóval, ha minden nap többet iszol az bizony sok cukor a szervezetednek, attól lehet bajod. De ugyan így más üdítőktől is lesz bajod, ha tömöd magadba a sok finomított cukrot.

2022. jan. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!