Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Romák közül miért nincs...

Romák közül miért nincs meddő,pcos beteg nő? Komolyan nem értem

Figyelt kérdés
Valaki mondja el miért van az,hogy a putriba, romákhoz leginkább a patkányok közé kb születnek sorban a gyerekek, aki pedig dolgozik,van pénze,eltudja rendesen látni az meddőnek van nyilvánítva? Komolyan nem értem miért teszi ezt a nőkkel a jó isten...

2022. jan. 29. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Van roma meddő nő, csak nem látod. Más korban szülnek. A magyarok 17-35 éves kor között fogamzásgátlót szednek, majd 35 évesen kezdik a gyerek projektet, ami nem mindig jön össze. A cigányok 18 évesen már szülnek, lesz 2-4 gyerekük mire 26 évesek. Utána ha meddők is lesznek, már nem annyira érdekli őket.
2022. jan. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Inkább 14 évesen kezdenek szülni, felénk ez a divatjuk. De amúgy igen, emiatt.
2022. jan. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
84%
Én is roma vagyok, PCOS, IR, pajzsmirigy. ☹
2022. jan. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A jó genetikát nem veszi el a sors a szegényektől, lehet az ázsiai, indiai, dél-amerikai, fekete.

A magyarok nagy részének ugyanolyan rossz a genetikája, akárcsak az angoloknak, 35 éves koruk körül már azoknál is előjön valami, mert nincs kultúrájuk a minőségi étkezésben sem, ahogy nekünk sincs.

Jamaicában 80+ éveket élnek meg, és ott mi van? Gyümölcsök, állatok, zöldségek, és amit a tenger ad, szegények de alapvetően tisztábbak mint a városi emberek.


Lehet a cigány könnyen fogan, de mivel nem állnak le a hanyag életvitellel, figyelmen kívül hagyják a terhegondozáson elhangzottakat, ugyanúgy cigiznek, így szinte debil, rossz szemű, gyenge egészségű egyedeket produkálnak, de kivételek közöttük is vannak akik erősnek, okosnak születnek.

2022. jan. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Első! 18 évesen? Inkább 12...
2022. jan. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én normálisan étkezem,nem eszem 10 éve húst, sokat sportolok, vékony vagyok, a felmenőim között nem volt meddő nő de én mégis ezt kaptam, nem értem 😔
2022. jan. 30. 00:10
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

A nők fiatalon termékenyebbek. A romák 16 évesen, mikor még a termékenységük a csúcson van, elkezdik potyogtatni a gyerekeket.

Ezzel szemben a tanult emberek 30 felett kezdenek elgondolkodni a gyermekvállaláson, mikor már alapból rosszabbak az esélyek, mint 20 évesen. Amúgy vannak roma meddő nők is, bár tényleg kevesebb. Csak azok már 18 évesen mennek orvoshoz, hogy 1-2 éve nem jön a gyerek….

2022. jan. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%

Genetika. Ha máshol éltél volna, más körülmények között, akkor is ugyanúgy előjött volna ez nálad.

"Én normálisan étkezem,nem eszem 10 éve húst" Ez ellentmondás. Az ember mindenevő, az a normális ha mindent eszik. Nem rosszból mondom, nincs köze a meddőséghez, csak baszta a szemem ez a mondat.

2022. jan. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#4 Nettó hülyeség, nekik és az araboknak van a leghitványabb genetikájuk a Föld kerekén a belterjesség miatt.


A különbség az, amit már más leírt: ők akkor szaporodnak, amikor ideális, azaz fiatalon. A magyarok eközbem kémiailag kasztrálják maguk, majd 30 évesen elkezdenek próbálkozni, és ha mákjuk van, összejön egy nem tökkelütött gyerek.


Amúgy a veganizmus nem biztos, hogy segít. Legalábbis, ha eddig nem jött be, váltanék.

2022. jan. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
97%

Szia! Én is roma vagyok!

És én is meddő vagyok sajnos!pcos inzulinrezisztencia méh sorvadás problémáim vannak. 24 éves vagyok dolgozok én és a férjem is. Iskolát végeztem érettségi és szakmám is van. Saját házunk van és mi is mindent megtudnánk adni neki rendes körülményeket és semmiben nem szenvedne hiányt. Normális életet élhetne! És nekünk sem jön a babaáldás sajnos! Igen nekem is megfordul néha a fejemben ami neked is! Más megöli eldobja ki dobja a kukába,aki meg szeretne babát annak nem jön össze! Szóval nem minden roma származású ember olyan aminek le írtad előbb! Vannnak közöttünk is normálisak! És sajnos közöttünk is vannak meddők is!

2022. febr. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!