Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet, hogy elkaptam a covidot?

Lehet, hogy elkaptam a covidot?

Figyelt kérdés
Sziasztok, voltam szombaton egy bulin ami elég durvára sikeredett, rendesen csak tegnap tudtam kialudni magam. Azt hittem, csak a bulitól rossz a közérzetem, de ma már fáj minden porcikám, a torkom is kezd és nagyon levertnek érzem magam. Szilveszterkor akikkel buliztam páran covidosak lettek és akkor nem kaptam el, viszont most is pár barátom pozitív lett, érdemes lenne tesztelnem magam? Családi eseményre mennék pénteken, azért lenne fontos tudni. Van aki volt láz nélkül covidos?

2022. febr. 8. 16:04
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi azt kihagytam, hogy 3 Modenával vagyok oltva, és 22 éves vagyok
2022. febr. 8. 16:05
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tüneteid alapján lehetsz covidos, teszteltess. Ha gyorstesztet csináltatsz és az negatív meg kell erősíteni PCR-rel is, mert a gyorsteszt álnegatív lehet.
2022. febr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az oltás semmit nem számít.

Betegen ne menj családot látogatni, akár covid, akár nem.

2022. febr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Pozitív lett

Koszonom azert a valaszokat!:)

2022. febr. 12. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!