Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Légcsőgyulladás lázzal meddig...

Légcsőgyulladás lázzal meddig tarthat?(covid utan vagyok)

Figyelt kérdés
Covidos lettem .Múlt hét szombat,vasárnap 40fokos láz .Azóta köhögés,legcsofajdalom.3napja kaptam antibiotikumot de nem érzem hogy használna.Érzem hogy le van rakódva a hurut de nem jön fel semmi.Minden nap lázas vagyok igaz már csak max 37,6ig megy fel .meddig tarthat ez az állapot?illetve mindenképp át fog menni hurutos kohogesbe?nagyon ég a Légcsovem.addig míg nem szakad fel el se fog múlni?(magas C+D vitamint ,legcsoteat,erdomedet,illóolajokat,broncho vaxomot ,propolisz szedek. vér oxigén szintjét merem 95-98kozotti.holnap kell mennem dokihoz ha nem lesz jobb.De mit tudna még adni ?így is elég erős antibiotikumot adott ,el vagyok keseredve már
2022. febr. 13. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az orvos tudni fogja, de lement a lazad ami azert javulasnak tudható be.

Köhögésre nem jó az antibiotikum, arra köhögés csillapító vagy olyan kell ami feloldja a letapadt valadekot. Ezt az orvosod fogja tudni.


Azért azt olvasni mindenhol h a covidnak elég hosszú elhuzodo mellekhatasai vannak. Post covidnak hívják. Legyél türelmes, tudom hogy nehéz, de Vegulis annyi tragedia történt másokkal szerencse hogy te ennyivel meguszod.

Jobbulast kivanok

2022. febr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy már annyira legyengült az immunrendszered, hogy Aids-es lettél?: [link]
2022. febr. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szedj nyákoldót.
2022. febr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudod felköhögni, akkor majd ír fel a doki köptetőt, vagy próbálj inhalálni.

Jobbulást kívánok

2022. febr. 14. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%
Gondolom nincs oltásod
2022. febr. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%

Gondolom irgalmatlan hülye vagy utolsó!

Puszi: egy oltott

2022. febr. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok oltva...Nekem szokott lenni többször légcsőgyulladás láz nélkül enyhe .Most már 1hete elmúlt a láz ,de még mindig sokszor köhögök...nagyon nehezen jön fel .meg mi fog le van picit rakódva.Orvos szerint ez eltarthat hetekig .köszönöm a normális válaszokat
2022. febr. 19. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!