Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez?Menjek dokihoz? T...

Rsturbo1981 kérdése:

Mi lehet ez?Menjek dokihoz? Tegnap vettem észre ,hogy a bal fülemben, olyan mintha víz lenne ,de mégse az, hasonló nem vagyok megfázva nem folyik belőle váladék se nem is fáj és ugyan úgy hallok ,mint előtte ....

Figyelt kérdés

egyedül az zavar ,ha bal szemmel kacsintok ,akkor olyan súrlódó hang ,vagy érzés van a fülembe hasonló mintha víz lenne benne ,csak nincs eldugulva először, azt hittem sok a fülszőr és annak a súrlódását érzem ,de miután kivágtam ugyan úgy megmaradt az érzés.Mi lehet ez gyulladás,vagy levált egy ki fülzsír és nem talál ki?


Ha valaki , azt hinné ,hogy Trollkodom ,akkor megnyugtatom nem erről van szó.



2022. febr. 19. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen. Sós vizet öntöttek bele max 30 másodpercre, és azóta sem éreztem hasonlót. Szóval hatásos volt. 😏
2022. febr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én öntöttem, csak a hülye autokorrekt szóval doki nem kellett nekem.
2022. febr. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!