Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Stressz, szorongás ellen mit...

Stressz, szorongás ellen mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Évek óta szociális fóbiám van, ugyan már jobb lett a helyzet, például boltba már el tudok menni... de így is nagyon sok olyan helyzet adódik a mindennapjaimban, amitől tudom, hogy nem kellene tartanom, de mégis. A stressz egyből leblokkol, hányingerem lesz, hányok, hasmenés, és hihetetlen félelem tör rám, már akkor is, ha ismeretlen emberrel kell találkoznom. Próbáltam a Nervenpflege "gyógyszert", de az sem az igazi. Voltam pszichológusnál is. Nektek bevált erre valami?

2022. febr. 25. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Még semmi, pedig erősen dolgozom az "önsegítésen", sajnos ebből pszichiáter és gyógyszer lesz, amit mindenképp szerettem volna elkerülni.


Ha évek óta stagnálsz, és nem fejlődsz, javulsz, akkor neked sincs más út valószínűleg.

2022. márc. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Citromfű tea, sport, rengeteg munka, életcél, pszichológus.
2022. márc. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!