Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valakinél bevált valamilyen...

Valakinél bevált valamilyen magnézium készítmény stressz, szorongás ellen?

Figyelt kérdés
Vagy akár más ötlet ami bevált nektek.
2022. jan. 27. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy ideig bevált, aztán ugyanúgy jött a szorongás. Semmi nem segít.
2022. jan. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem. A magnézium készítmények alapvetően egészséges embereknek valók, akiknek nagyon enyhe, hétköznapi, időszakosan fennálló problémájuk van. Komoly stresszes vagy szorongásos tünetekkel orvoshoz kell fordulni.
2022. jan. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Az előttem szólóhoz csatlakozok abban az esetben, ha valamilyen komoly probléma van, akkor tényleg szakorvos szükséges lehet. DE

Alapvetően a heti 3-4x legalább fél óra mozgás (kicsit intenzívebb, mint a séta, ami a pulzust is megemeli), az összes vitamin és ásványi anyag megfelelő szedése, egészséges étkezés amik alapjában elengedhetetlenek. Ha ezek után is fenn áll, hogy szorongsz, akkor a probléma maga a dolog ami miatt kialakul. (A koffein fokozza a stresszt/szorongást.)


Kamilla tea, citromfű nyugtató hatású pl.


Képzeld el, hogy az a dolog nincs benne az életedben (akármiről legyen szó). Ha kivonható az életedből, akkor vond ki. Illetve előfordul, hogy az emberek túlreagálják pánikszerűen a dolgokat (van olyan, hogy pánikbetegség, nem erre gondolok), de egyébként meg kéne tanulnia mindenkinek lazábban venni a dolgokat. Ezt még nagyon túl lehetne magyarázni, de lényegében ennyi.


Ja és van olyan, hogy neveltetés, vagy vmilyen korábbi dolog miatt kialakul az embernél a halogatás (én is eléggé ilyen tudok lenni). Ezen meg kell próbálni változtatni és időben elkezdeni megcsinálni a határidős dolgokat.


Pl.: A franciák utálják a stresszt, ha kijön rajtuk, akkor általában leülnek egy kávézóban és esznek egy croissant-t (kávét is lehet isznak, de a koffein csak fokozza a stresszt/szorongást - a nem brutál erős fekete teán kívül egyébként jobbak a teák, kicsit másképp is hatnak).

2022. jan. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem segít, de én nekem alapból szükséges, mint NMDA antagonista ritalin mellé. Segít a tolerancia lentebb tartásában.
2022. jan. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
GAL magnézium biszglicinát nekem bevált. :)
2022. ápr. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!