Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mellkas nyomás mitől lehetséges ?

Mellkas nyomás mitől lehetséges ?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

25 éves nő vagyok.

Már egy jó ideje több éve

De mostanában egyre többször érzem az egész mellkasomba a nyomást,társul hozzá néha olyan mintha nem lenne elég a levegő de közbe meg elég,nem fulladok,nem szedem gyorsabban a levegőt.

Mozgásra nem fokozódik a mellkas nyomás.

Néha bele is szokott szúrni a mellkasomba.

A gyomrom is szokott fájni.

Mitől lehetséges ez ?

Nagyon sokat idegeskedek mostaban.

Este lefekveskor néha ez erőteljesebb akkor a levegő vétel is megint olyan mintha nehezebb lenne....

Megyek kardiológiai vizsgálatra természetesen csak előtte érdeklődnek volt e valakinek hasonló.

25 évesen szívinfarktus elő.szokott fordulni ?

De az gondolom nem tart el ilyen sokáig mármint nem húzódik el a tünet ennyi ideig.

Nagyon Szépen Köszönöm előre is a segítséget.

Szép Napot Mindenkinek.



2022. febr. 27. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, pont ugyanazokat írod le amiket én is tapasztalok...

Szerintem ez szorongás, pánik miatt van.

Ha találsz valami megoldást, érdekelne.:)

2022. febr. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia. Mint az előző hozzászóló írta szorongás pánik plusz sav. Én is így vagyok. Nagyon szorongok. Voltam ekgn ott minden rendben volt. Háziorvosom azt mondja a reflux is okozhat ilyen tüneteket.
2022. febr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!