Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 23 éves nő vagyok,Januárba...

23 éves nő vagyok,Januárba egy forró fürdőzés után heves szívdobogás és rosszullét jött rám. Azt hittem csak pár percig tart majd hisz máskor is előfordul kisebb szédülés ilyenkor, de nem mult el sőt azóta tart.!? ⬇️

Figyelt kérdés
Sziv körüli fájdalommal zsibbadással kezdődött, azóta szinte minden nap másféle tünetek van ,egy nap puffadás, másik nap erősebb szívdobogás, aztán pulzus emelkedes, van hogy úgy érzem hogy fel van dagadva a torkom s a szívem ott dobog..Voltam sürgősségi ,minden féle vizsgálaton de nem találtak semmi problémát!? ...a házi orvosom béta blokkolot irt fel rá..esetleg volt valakinek hasonló problémája? Kérlek segitsetek már az élet kedvem is elment ettől az egésztől.

2022. febr. 28. 10:02
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

10/10

Pajzsmirigyel minden rendben ,cukorterhelesre szerintem nincs szükség nem olyasfajta tüneteim vannak.

2022. febr. 28. 20:12
 12/16 anonim ***** válasza:
Pánikroham. Nem kivizsgálásokra kell járni, hanem bevenni ilyenkor azonnal egy nyugibogyót. Ha ettől elmúlik 20 perc múlva, akkor az volt, ha nem, akkor el lehet kezdeni a mászkálást vizsgálatokra. Mindig rosszul alkalmazzák ezt a sorrendet...
2022. febr. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

EKG-n nem volt eltérés mikor a kardiológus csinálta? Nekem így tüneteire hasonlít az AVNRT-re, amit vérnyomáscsökkentővel lehet kezelni, illetve ha nagyon makacs akkor katéter ablációval.

Mivel nem vagyok kardiológius, csak orvostanhallgató, így nem szeretnék hülyeséget mondani.

2022. febr. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ma a házi orvosom átnézte a vizsgálati eredményeket minden rendben . A tanácsára elkezdek szedni egy enyhe nyugtatót és továbbra is kell szedjem a béta blokkolot s gyulladás csökkentőt..Remélem segítenek a gyógyszerek..köszönöm mindenkinek a véleményeket:)
2022. márc. 1. 12:48
 15/16 anonim ***** válasza:
Javult azóta a helyzet?
2022. ápr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Igen javult azóta a helyzet ,vannak napok mikor vissza visszatér,de már sokkal jobb mint az elején remélem mostmar vége lesz..ha minden igaz stressz váltotta ki .
2022. ápr. 10. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!