Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon fáj a mandulám, mit...

Nagyon fáj a mandulám, mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Tegnap óta nehezen nyelek, fáj jobb oldalon a mandulám. Ma megnéztem, a mandulám be van dagadva, és ilyen kis pici búbok (pöttyök) vannak mellette.

Ez mi?

Mit tegyek ellene?



2022. márc. 3. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Sós vízzel gargalizáljál, vagy cseppentsél a manduládra Betadint.

Jó lehet még a Negró, foghagymagerezd egy kanál mézben, stb...

2022. márc. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
* Az orvost kifelejtettem.
2022. márc. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#1-es: a Betadine külsődleges! Én nem ajánlanám belsőleg semmiképp! Akkor sem, ha fertőtlenítő hatású.
2022. márc. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3-as.

Kérlek, hogy ne írjál nyilvános oldalra hülyeségeket, mert megtéveszted vele a betegeket. Inkább tanuljál tovább, nem szégyen.


"Javallat: A Betadine torokfertőtlenítő oldat alkalmas a szájüreg és a garat különböző fertőzéses, gyulladásos elváltozásainak (pl. ínygyulladás, aftás nyálkahártya elváltozás, felülfertőződött és herpeszes nyálkahártya fekély, torokgyulladás) kezelésére, fogászati és szájsebészeti beavatkozások előtti, közbeni és utáni fertőtlenítésre, bakteriális mandulagyulladás helyi, kiegészítő jellegű kezelésére."


[link]

2022. márc. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Oké, de nem tudtam, hogy van már torokfertőtlenítő is belőle, plusz nem írtad oda, hogy melyiket javaslod. Lehet, hogy - szerinted - én megtévesztő, hülyeségeket írok, de te sem írtál pontosan. Csak mondom.

Nekem pl. nem is szabadna használni pajzsmirigy gondok miatt.

2022. márc. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyféle van.
2022. márc. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!