Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bal herém meg van duzzadva...

Bal herém meg van duzzadva picit és a bele vezető vezetékek is, komoly gondról lehet szó vagy holnapra elmúlik? 21/f

Figyelt kérdés
Ha hozzáérek enyhén fáj, minimálisan meg van dagadva a here és a vénák vagy mik amik hozzá futnak, azok is meg vannak duzzadva. Holnapra elmúlik, sürgősen ügyelet vagy holnap orvoshoz menjek? Most vettem észre fürdésnél. Picit érzékenyebb és ha nem érek hozzá akkor is érzem, hogy van ott valami, de nem fáj.
2022. márc. 7. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet daganat, mindekepp nézze meg orvos, ha akarsz gyereket!
2022. márc. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megnézetem, de sürgős, tehát most menjek ügyeletre vagy ráér holnap?
2022. márc. 7. 23:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet érdemes lenne felhivni ügyeletet, bár szerintem raer holnap.
2022. márc. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ügyelet azt mondta nagyon sürgős, bementem, megvizsgáltak, nem találtak semmit. Köszi
2022. márc. 8. 01:29
 5/8 anonim ***** válasza:

"Lehet daganat"

Idióta, már megint távról diagnosztizálsz rákot?

Elvégeztél valamilyen diagnosztikai eljárást a kérdezőn?

2022. márc. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"Oldalunkon nem orvosoktól, hanem más magánemberektől kérdezhetsz tapasztalataikról a különböző egészségügyi problémák, tünetek, gyógyszerek, életmódváltás témáiban, vagy saját ismereteidet, véleményedet oszthatod meg másokkal. Az egészséget érintő tanácsok tekintetében ajánlott a háziorvossal való konzultáció."
2022. márc. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#5 jelentettelek!
2022. márc. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7 Most álmatlan éjszakáim lesznek kicsim
2022. márc. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!