Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Anàlis fisszúràn nektek mi...

Anàlis fisszúràn nektek mi segitett?

Figyelt kérdés
28 éves nő vagyok, sajnos már a gáton is van most egy nagy repedés meg a végbélnyìlàsnàl is. Fáj a wczés és kicsit vérzik is. Egy pár hónapig nem volt, de most megint előjött. Reparon kenőccsel pár nap alatt elszökött múlni, de végleg hogyan lehet megelőzni?

#Anális fisszúra, végbélrepedés,
2022. márc. 11. 12:46
1 2
 11/16 anonim válasza:
Én is azt iszom, már hónapok óta... Úgy vagyok vele, hogyha okoz is vmi gebaszt később még mindig hamarabb ki fogok jönni belőle, mint ebből...
2023. jún. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Kérdező vagyok. Nekem már kb 3 hónapja nem jött elő, pedig nem is iszom a Dulcosoft-ot. Étkezésemen pedig nem változtattam semmit, arra gondolok, hogy nyáron ugye lengébben öltözködünk és ez segít.
2023. júl. 26. 15:53
 13/16 A kérdező kommentje:
Kemény székletem sincs már egy ideje. Nem tudom mitől, de most rendben vagyok.
2023. júl. 26. 15:54
 14/16 A kérdező kommentje:
Még az jutott eszembe, hogy tanár vagyok és nem dolgozok ugye nyáron, sokkal kevesebb stressz ér.
2023. júl. 26. 15:56
 15/16 anonim válasza:
Köszi, hogy írtál, örülök, jó ilyet olvasni! Én is úgy érzem, hogy van egy rejtett faktor, mert több mint 4 liternél víznél is gondban vagyok néha. Lehet túl nagy volumeneket eszem, passz. Megkérdezhetem, te mennyi vizet fogyasztasz?
2023. aug. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nem iszok túl sokat, de 2 liter szerintem megvan egy nap.
2023. aug. 14. 09:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!