Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A Merckformin 750mg xr erősíth...

A Merckformin 750mg xr erősítheti kezdetben a tüneteket ?

Figyelt kérdés

Pénteken derült ki ,hogy elég jelentős IR-em van,rettentő magas inzulin értékekkel.

Pénteken este szedtem be az első gyógyszert,most úgy érzem fejem fáj,sokkal idegesebb vagyok, rettentően fáradt, kedvetlen vagyok,mintha pánik ,depi lenne rajtam.

Volt ez eddig is ,az orvos szerint a kezeletlen IR miatt.

De most ezek sokkal erősebbek.

Lehetséges,hogy a gyógyszer a hatása miatt erősebbé teszi a tüneteket ?

Elmúlnak ezek ?


23/L



2022. márc. 14. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Még csak most kezdeted el szedni a gyógyszert, tehát még most is szinte kezeletlen az IR-ed. Türelem.
2022. márc. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, ez inkább pszichésnek tűnik. Merckformin főleg gyomor panaszokat okozhat.
2022. márc. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2# igen a pszichés dolgok miatt mentem orvoshoz,és hosszú idő után derült ki,hogy az IR okozza ezeket a pánik szerű tüneteket ami a cukor leesèsnek a következmènye(igazából én azt hittem pánikrohamom van,közben "csak" hipoztam)
2022. márc. 14. 11:21
 4/4 A kérdező kommentje:

Ja és vannak hasi panaszok...nem is kevés...hasmenés émelygés stb stb stb

Csak azt gondoltam a gyógyszer miatt erősödtek a pszichés tüneteim,gondoltam megkérdezem hátha más is járt már így.

2022. márc. 14. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!