Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gonorrea ( kankó , tripper )...

Gonorrea ( kankó , tripper ) fertőzésből miért nem tudtam kigyógyulni "rendesen"?

Figyelt kérdés

Mennyi időbe telik, hogy újra normális legyen?

Egy db antibiotikum injekciót kaptam, sokat javult a helyzet, de még mindig csíp néha. A hüvelyem már nem annyira, de a pisilés igen. Bár lehet, hogy más fertőzésem is lett.


2022. márc. 17. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Bocsánat a kérdésért de prostituált vagy? Ha nem, ilyet honnan tudtál elkapni? Egyébként menj vissza az orvoshoz, majd ő megmondja mi legyen.
2022. márc. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem vagyok prostituált, és olyan válaszokat várok, akik tudnak érdemben válaszolni. Megjegyzem, nemcsak ostoba, de nagyon otromba is voltál most. Egyébként megerőszakoltak.

Van időpontom az orvoshoz, de még néhány napot várnom kell.

2022. márc. 17. 14:23
 3/3 anonim ***** válasza:
25%
Miért lettem volna ostoba? Teljesen jogos volt a kérdés, ugyanis ez tipikusan a prostik betegsége. Válaszoltam érdemben, menj vissza a nőgyógyászhoz, majd ő megmondja mi legyen. Szerinted mi honnan tudjuk, hogy miért nem tudtál belőle kigyógyulni teljesen? Hülye kérdésre hülye válasz. Egyébként jobbulást.
2022. márc. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!