Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kirúghatnak a munkahelyemről?

Kirúghatnak a munkahelyemről?

Figyelt kérdés
Hétfőn kellene fel ennem a 3.oltást, viszont egészségügyi okokból nem tudom felvenni. Kirúghatnak ezért a jövő hét folyamán?
2022. márc. 19. 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Én azt nem értem hogy miért itt kérdezősködsz, ahelyett hogy felhívnád a munkahelyed, és beszélnél a feleteseddel hogy ez, meg az van....
2022. márc. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

Lepontozta valaki az elsőt, de igaza van, ezt így mi honnan tudnánk megmondani? Azt se tudjuk mikor vetted fel az előzőeket, nem is minden munkahelyen köteleznek rá stb.

Ha tudod hogy kötelező a 3. oltás akkor hívd fel őket és kérdezd meg h mit lehet ilyenkor tenni. Nem hinném hogy ezért csak úgy figyelmeztetés nélkül kirúgnának

2022. márc. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Én felpontoztalak titeket.

Nyilván szólni fogok nekik, csak kíváncsi voltam, jár(t)-e már valaki hasonló helyzetben.

2022. márc. 19. 14:59
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Még mindig van ilyen primitív munkahely ? Szerintem nem vesztenél sokat, ha kirúgnának
2022. márc. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Ha jól emlékszem, akkor eltörölték a kötelező oltást, tehát a munkahelyed em követelheti meg. Talán egyedül az egészségügyben és a szociális területen maradt meg. Ezen a területen dolgozol?
2022. márc. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5-ös, igen, szociális ágazat :(
2022. márc. 19. 15:04
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Ha egészségügyi okból nem tudod felvenni, amiről orvosi igazolásod van, akkor nyilván nem rúghatnak ki. Ha meg nincs orvosi igazolásod róla, akkor nem egészségügyi okból. Amúgy milyen munkahely az, ami a járvány lecsengésekor 3. oltást követel?
2022. márc. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerosom azt mondta h kaptak hataridot, aki nem veszi fel, annak bucsu...
2022. márc. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Nemkötelezhetik az oltást

Nemrughatnak ki .Ha kirugnak akkor jelentsed fel ott ahol kell ilyen esetben

2022. márc. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Eü-ben kötelező, de azért rögtön nem rúgnak ki. Nem tudom mi az az eü probléma ami ezt gátolja nálad, de arról is kell legyen valamiféle orvosi dokumentumod, akkor nem rúghatnak ki. Ha meg nincs, akkor nyilván nem eü probléma orvosilag. A másik megoldás, hogy elmész oltópontra és az ottani oltóorvossal megbeszéled. Ha ő sem javasolja, akkor megint van róla doksi.
2022. márc. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!