Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nátha, influenza vagy covid...

Nátha, influenza vagy covid lehet?

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán vagyok beteg, lázas pedig az vakcinát leszámítva évek óta nem voltam.


Most hurutos köhögéssel és torokfájással kezdődött, majd egy napig fejfájással, hőemelkedéssel és éppen 38 fokos lázzal folytatódott, aztán az elmúlt másnapra. 3. nap picit folyt már az orrom is, ma pedig még jobban a 4. napon. Illetve a torkomra is le van ám rakódva rendesen természetesen...


A láz és a hurutos köhögés lep meg, mert megfázáskor általában szárazzal szokott kezdődni, és láz nélkül.



2022. márc. 20. 10:51
 1/3 A kérdező kommentje:
Tüsszögés kimaradt, az orrfolyással párhuzamosan egyre inkább előjön.
2022. márc. 20. 11:01
 2/3 anonim ***** válasza:
38%
És mit kezdesz majd az információval? Már elkaptad és mindegyik fertőző.
2022. márc. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ajánlatos lenne PCR tesztet csináltatni.

Nekem is pontosan így kezdődött az egész, és a hét elején küldött el a háziorvosom tesztelésre, ma pedig kiderült, hogy Covid.. Pedig látatlanban influenzát mondott, és én is annak hittem.

Ezzel nem azt mondom, hogy neked is minden bizonnyal a vírus lehet a háttérben, csak tényleg érdemesebb lenne elmenni tesztelésre.

2022. márc. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!