Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Normalis vernyomas az esetemben?

Normalis vernyomas az esetemben?

Figyelt kérdés

Coverex As 2,5mg-ot szedek, ingadozó vérnyomás miatt. Sokat stresszelek aggódok, főként emiatt.

Neha 100/50 neha 120/60, az imént 128/60-at mértem majd nemsokkal utána 117/59. Normális ez? Nem tul nagy ingadozás?

22 éves vagyok.



2022. márc. 22. 21:09
 1/5 attila.95 válasza:
Nekem 21 évesen 250/valamennyi vol.
2022. márc. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, akár 1 perc múlva is. Tökéletes mindkét érték.
2022. márc. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 attila.95 válasza:
Normál.
2022. márc. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon sokat aggódok miatta, mivel egy éve volt hogy 150 is volt mikor mérték egésznaposan. Azóta 132-nèl magasabbat nem mértem magamnak, de mégis folyamatosan aggódok napközben is, hogy vajon mikor lehet magas. Meg, hogy ennyi idősen a vérnyomásom a legnagyobb probléma, sokszor ha valamit érzek azonnal azt hiszem, hogy na a vérnyomásom miatt mindjárt szívrohamom lesz.

Lehet túlaggódom, nem tudom, de nagyon zavaró dolog ez ennyi idősen.

2022. márc. 22. 21:31
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, túlaggódod, már a századik kérdést teszed fel ezzel kapcsolatban. Fogadd meg a tanácsunkat, amit ezerszer is mondtunk, menj pszichiáterhez, mert a vérnyomásod rendben van, az ilyen szintű mániákus aggódás viszont pszichiátriai betegségre utal.
2022. márc. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!