Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi okozhatja a kettős látásom?

Mi okozhatja a kettős látásom?

Figyelt kérdés
Szóval elég összetett a történetem. Már egy jó ideje nem tudják az orvosok sem miért, de szédülök. Olyan mintha a fejem hátulján a tarkómon lökdösne valaki, minta az a része bal oldalon a tarkómnak lebegne. Társul ehhez egy kettős látás, vagyis szellemkép látás. Eddig ez csak digitális eszközökön lévő feliratok esetében fordult elő, de az utóbbi két napban már pl: könyvek lapjain lévő betűk alatt is megjelenik egy szellemkép. Voltam koponya mri-n kettőn. Egy kontrasztanyagos és kontrasztanyag nélkülin. Semmit sem láttak. Voltam teljes gerinc MRI-n a szédülés miatt ott sem találtak semmit. Teljes vérképem is volt, pajzsmirigyre kihegyezve, illetve voltam szemészeten, de ott sem találtak semmit. Nem tudom mit tehetnék még már nagyon zavar a problémám, hogy senki se tudja mi van velem. Már utálom az életem is mert megkeseríti minden napomat.

2022. márc. 27. 15:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szemészeten volt pupillatágítás?
2022. márc. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem. Egy gépbe kellett belenéznem, a szemüvegemet nézték meg, és a szemfeneket, hogy látnak e pl: szürke hályogot.
2022. márc. 27. 15:31
 3/21 anonim ***** válasza:
A verkeped hogy nez ki?
2022. márc. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Semmi nincs benne. A pajzsmirigyem teljesen normális. Egy pici eltérés van a bilirubinom magasabb de az sem kóros. Az MRI-n csak egy ciszta látszott az egyik orrmelléküregemben.
2022. márc. 27. 15:35
 5/21 anonim ***** válasza:
Akkor szemészorvost keress fel, beutalóval tudsz a Sote Mária utcai szemészetére is menni. Mi a gyerekkel másfél órás vizsgálaton voltunk ott, pedig nem volt nagy gond. A szem vonalat is rendesen vizsgáltasd ki.
2022. márc. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Mármint a szem erdetű probléma vonalát, nem volt egyértelmű, elnézést.
2022. márc. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Három neurológusnál, egy otoneurológusnál, egy szemésznél két fülorrgégésznél voltam. Senki nem tudta megmondani miért. Már teljesen tanácstalan vagyok.
2022. márc. 27. 15:40
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
akkor szerinted majd valamelyik gyakoris meg tudja? az 5-os valaszolo altal emlitett szemeszetet en is ajanlom egyebkent, paromat is alaposan kivizsgaltak
2022. márc. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Én csak abban reménykedtem, hogy tud valaki tanácsot adni. Járt már valaki itt így. Nem vagyok budapesti nem tudok oda elmenni. Oda nekem nem adnak beutalót sem.
2022. márc. 27. 15:52
 10/21 anonim ***** válasza:
A verkepet azert kerdeztem, mert utoljara akirol hallottam, h kettos latasa volt, az leukemias volt. (Siklosi Ors, AWS zenekar). De ha a verkeppel nincs baj, akkor a kovetkezo kerdesem, nem hasznalod tul sokat a szamitogepet, a monitort, a mobilkijelzot? Nincs valami olyan gondod, ami miatt nem kap eleg vert a fejed?
2022. márc. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!