Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet az emésztésemmel, mi...

Mi lehet az emésztésemmel, mi okozhatja ezeket?

Figyelt kérdés
Na szóval az a helyzet, hogy pl. eszek valamit, akármit... utána elég gyakran , szinte mindig az van, hogy olyan érzés mintha megállna a gyomromban/belemben a kaja.. ez úgy tart kb.. fél-1 órát.. majd mintha hírtelen megindulna, enyhül ez a gyenge "nyomás" érzet, és utána meg elkezdtem érezni, ahogy mozog a belem, meg hangokat add ki meg minden baja van. Ehezz gyakran társul, olyan "mentális" dolog, ami mintha kihatna a látásomra, hogy sokkal furábban érzékelem a fényeket, illetve furán is érzem magam . Gluténemntesen étkezem, dokinál voltam, volt pár vizsgálat is , ami nem mutatott semmi negatív eltérést , gyomortükrözés is volt.

2022. márc. 2. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Evés közben folyadék fogyasztása lehet picit segíthet.

Gyomorsavad rendben van? Nem túl kevés?

2022. márc. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat volt gyomortükrözés és ott nem mondtak semmit , hogy rossz lenne . Honnan tudom, ha kevés?
2022. márc. 3. 10:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Gyomorégés , puffadás, és nehéz étel fogyasztása után ( pl hús ) gyengeség, hányinger , szédülés.

Hasmenés vagy éppen székrekedés.

Gyomortükrözés során vesznek mintát és megnézik a nyálkahártyát is , szóval ez ott valószínűleg kiderült volna.

De megpróbálhatsz étkezések során némi savanyúságot , vagy citromot/citromos italokat fogyasztani, hátha.

2022. márc. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ami még eszembe jutott, ha még nem volt, esetleg egy terheléses cukorvizsgálat...?
2022. márc. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem cukor vagy inzulin okozza… hanem a beleim… :/
2022. márc. 4. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!