Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegségre utalhat a...

Milyen betegségre utalhat a nehéz légzés vagy annak érzete?

Figyelt kérdés
Március 16. óta nem dolgozom, mert útközben rosszul lettem. Pánikbetegséget diagnosztizáltam, mert minden tünete stimmelt rá. 1 hétig állandó hányinger, köhögés és nehéz légzés érzetem volt. A buszon, vonaton, de még az orvosi rendelőben is azt éreztem, hogy menekülnöm kell, mert nincs levegő és befogok hányni. Azóta vonaton utaztam már nem is egyszer, a légzéssel szerintem még mindig nem stimmel valami és köhögök is rendesen. Hányinger érzet már elmúlt. Valamint a rendelőben vagy egyéb helyeken sem vagyok rosszul, csak a légzés bosszant. Menekülés érzet sincs már. Lehet, hogy van valami tüdőbajom? Tüdőszűrésre mindenképp menjek el, igaz? Otthon is azt érzem, hogy nem tudom úgy venni a levegőt, mint korábban. Mintha 100% helyett csak mondjuk 75%-on lenne a tüdőm. Mit gondoltok? (Pánikbetegség ha az is volt, már nincsen) Orvos meg enyhe nyugtatót írt fel, de azt nem fogom szedni a függőség és egyéb következményei miatt. Mi lehet velem?

2022. márc. 28. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Covidra nyugtató... Szuper egy dokid van.
2022. márc. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Covid ez,basszus hol voltál az elmúlt két évben,plusz a dokid?
2022. márc. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az nem vizsgált meg, covid teszt sem volt. Már egyszer átestem rajta, 2x vagyok beoltva , nem gondoltam erre. Mondjuk nagyon mondja családtagom, hogy mennyek már teszteltetni magam.
2022. márc. 28. 11:35
 4/7 A kérdező kommentje:
Baszki, elnézést! :) Soha nem írtam még így! *menjek
2022. márc. 28. 11:36
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem agykárosodásom is lehet. :(
2022. márc. 28. 11:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan közeli ismerősöm, aki eddig minden variánst elkapott, szóval nem jelent védettséget.
2022. márc. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj el normális orvoshoz ne magadat diagnosztizáld jaa és házi orvost is cseréld le szerintem . Első körben egy teljes vérképet lenne érdemes nézni illetve egy teljes kivizsgálásra el menni
2022. ápr. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!