Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bal alhasi fájdalmat mi...

Bal alhasi fájdalmat mi okozhat? Lehet IBS vagy intolerancia miatt? Vagy komolyabb lehet a baj?

Figyelt kérdés

Már régebb óta fáj a bal alhasam. Petefészekcisztám volt ezen az oldalon nemrégiben, de az felszívódott magától. Ez a fájdalom azonban más jellegű, nem elviselhetetlen, de szinte mindig érzem. Sokszor társul hozzá székelési inger, széklet nélkül. Illetve gyakran tapasztalok végbélfájdalmat vagy nyomást is, ami a bal alhasamba sugárzik, és nagy a valószínűsége, hogy aranyerem is van,volt hogy egy kis vért tapasztaltam a székleten, de ez székrekedés esetében fordult elő, ami mostanában gyakran van. A Reparon általában segíteni szokott.

Laktózérzékeny vagyok, és sajnos nem mindig tudom elkerülni teljesen a laktózos dolgokat, így van, hogy eszem olyanokat is, amiket nem szabadna.

Szerintetek mi lehet ez? Félek, hogy valami komolyabb bajom van, és tudom, hogy el kellene mennem orvoshoz, de egyelőre még próbálom összeszedni a bátorságomat.

A fájdalom inkább ilyen tompa jellegű, néha van, hogy mozdulatra jelentkezik, vagy kicsit izomlázszerű. Van, hogy a bal lábamba is sugárzik.


Előre is köszönöm szépen a válaszokat!



2022. márc. 31. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Bélgyulladástól kezdve a felszívódási zavarokig,enzimhiány,pszichés vagy nőgyógyászati ok. Sok minden lehet,ne gondolj rögtön a legrosszabra és menj mielőbb dokihoz.
2022. márc. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szia! Kiderült mi volt a problémád? 🙂

Hasonló panaszokkal küzdök, én eddig a nőgyógyászati részt tudtam kizárni, mivel ott nem találtak semmit. 🙂

2022. máj. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es válaszoló!


Sajnos nem, néha még előjön a problémám. Számomra a szélhajtó biztosított egy kis segítséget, illetve a mindennapos sportolás.


Remélem mihamarabb kiderül a probléma oka, és rendbejössz!

2022. máj. 22. 17:51
 4/7 anonim válasza:
Köszönöm, neked is teljes gyógyulást kívánok! 😊
2022. máj. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Jutottál valamire?
2022. okt. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös válaszoló!


Szélhajtó szedése javított a panaszaimon, illetve a rendszeres mozgás sokat segített

2022. okt. 27. 19:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm a válaszod!
2022. okt. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!