Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért lett rosszabb a pánikbet...

Miért lett rosszabb a pánikbetegségem?

Figyelt kérdés

Jó ideje pánikbeteg vagyok,hosszú kezelés után az orvosom rájött mi bajom.

Valakinek el kellett mondanom valamit,ami hatalmas megkönnyebbülés volt de azóta,2 napja ha lehet még rosszabbul vagyok .

Állandóan ideges vagyok,jár a lábam,nem bírok koncentrálni se egy filmre se semmire.

Ha valakivel beszélek,úgy élem meg mintha a saját beszédem másé lenne.

Ennyire nem volt rossz előtte,csak nem volt kedvem iskolába járni,mintha tényleg nagy súlyt cipeltem volna,kedvetlen voltam és rettegtem mindentől megijedtem.

Ez most miért lett ennyire rossz ?



2022. márc. 31. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Hirtelen nagy teher esett le a válladról és nem tudsz mit kezdeni vele?

Jógát próbáltad már? Vagy valami testmozgás?

Esetleg próbálj valakivel beszélni a megkönnyebbülésedről (csak úgy elmondani a sztoridat és kiadni magadból).

De az időjárás is lehet hozzátesz sajnos :s Én is idegesebb, stresszesebb vagyok a szokásosnál.

2022. márc. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Alprazolamot próbáld ki.
2022. márc. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 nem nem, szóba sem jöhet a nyugtató!
2022. márc. 31. 20:35
 4/9 A kérdező kommentje:

#1

Anyukámmal beszélgettünk most, annyit mondott hogy ha gyógyszert is kezd szedni az ember ,azzal is rosszabb lesz majd utána jobb.

És hogy legyen türelmes

2022. márc. 31. 20:36
 5/9 anonim ***** válasza:

Kinek kellett elmondanod mit? És hogyan kezeli az orvosod a pánikbetegségedet?

Pánikbetegség esetén egyáltalán nem ördögtől való a szakorvos (nem gyakoris társ) által javasolt gyógyszer.

2022. márc. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5

Az apukám előtt eltitkoltam,hogy osztályt kellett ismételni.

És féltem minden nappal,hogy valakitől megtudja és ebbe betegedtem bele.

Az orvossal minden héten beszélgettünk,azt vallja hogy előbb feltárni a gondot aztán ha nem megy akkor gyógyszer.

Mivel nekem sikerült,megoldottam,így a gyógyszer szóba sem jött.

Jövő hétfőn megyek csak hozzá,akkor tudom az egészet megbeszélni vele

2022. márc. 31. 20:48
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Úristen, és ebben az anyád partner volt 6 hónapon át? Ez az ő felelőssége, nem a tied! És mért félsz az apádtól? Külön éltek?
2022. márc. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Dehogy,anyu nem tudta hogy nem mondtam el neki.

Ők nem beszélnek egymással

Egyáltalán

Viszont én félek aputol,azt hittem megver ha elmondom.

Egy alkoholista állat sokat vert minket de ez nem ide tartozik

De végül nem szólt semmit hogy megbuktam,csak jött a morális maszlag.

Szóval anyunak elmondtam múlt héten és igazából ő is magát okolja hogy nem vette észre hogy miben voltam.

2022. márc. 31. 21:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát okolhatja is magát! Soha ne csinálj ilyet többet, hogy lényeges dolgokban ilyen durván hazudsz! Vállald önmagad úgy, ahogy vagy. Valójában az emberek sokkal kevésbé reagálnak agresszíven, mint amennyire rettegsz tőlük. Apáddal pedig ne találkozz, ha egy agresszív állat, mért kéne! A "mégiscsak az apám" nem jó válasz. Aki brutális alkoholista, és rettegsz tőle, azzal nem találkozol. Jó alaposan helyre kéne rázni az életedet, mert most baromian nincs rendben! Az lenne a csoda, ha nem lennél pánikbeteg!
2022. márc. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!