Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS! Bedugult a fülem, mit...

SOS! Bedugult a fülem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ma éjszaka felkeltem, hogy be van dugulva a jobb oldali fülem. Kb Egy hete voltam megfázva, lehet hogy az ment rá. Viszont kiskoromban is rengeteg baj volt a fülemmel, ezért érzékenyebb is. Annyi a különbség hogy most fáj... :S

Orr spray-t használok, de nem jobb. Valószínűleg ha nem lesz jobb fül orr gégészeten kötök ki, szóval nem kell javasolni.. :-)

Köszi a válaszokat!!


2022. ápr. 2. 02:06
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Meleg sós konyharuha.
2022. ápr. 2. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kövirózsa kell rá
2022. ápr. 2. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne piszkáld fülpiszkálóval!

Lehet, hogy ha más helyzetbe kerül a fejed, kidugul, ezt érdemes próbálgatni: feküdj a másik oldaladon egy ideig, állj fel és hajolj előre, oldalra, stb.

Egyébként ha már fáj is, az nem jó jel, akkor már be lehet gyulladva. Remélem, nem rosszabbodik, amíg eljutsz a dokihoz.

2022. ápr. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szedtem rá fájdalom csillapítót, attól elmúlt :D. Kidugulni reggel kidugult, reménykedem hogy most nem fogújra bedugulni. Egyenlőre ha holnap nem lesz jó akkor irány az orvos... :)
2022. ápr. 2. 21:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez talán segíthet:

[link]

2022. ápr. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!