Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 5éve májzsgorban élek.Mennyi...

5éve májzsgorban élek.Mennyi lehet hátra?Hónapok, 1vagy2év?Tünetem polyneuropátia.Más nincs.

Figyelt kérdés

2022. ápr. 3. 21:44
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/256 A kérdező kommentje:
Angyalkák kísérjék útján.Már nem fáj semmi,nincs betegség,csak az örök világosság neki.
2022. dec. 12. 00:17
 82/256 anonim ***** válasza:

😥köszönöm

Sok erőt hosszú boldog életet kívánok,kitartást!

80-as voltam

2022. dec. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/256 A kérdező kommentje:
Most,hogy egy sorstársunk elment,érdeklődnék Tisztelettel:A többiek hogy vannak,ill.hol tartanak vizsgálatokkal?Válaszokat előre is köszönöm.Zoee9
2022. dec. 12. 19:41
 84/256 anonim ***** válasza:

Részvétem szintén!

Nálunk az állapot változatlan. Étvágy nagyon jó, mozogni tenni-venni ugyanúgy tud mint egy nem beteg ember, gyakorlatilag tünetmentes, nem vizesedik és semmi más. Február eleje a következő kontrol vizsgálat a hepatológusnál, most erre az évre lezajlott minden.

2022. dec. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/256 A kérdező kommentje:
Ennek szívből örülök.Láthattuk hová vezet a rossz döntés.11 hónap alatt meghalni,nem a legszebb dolog.De örülök,hogy nálatok rendben megy minden.Köszönöm.
2022. dec. 14. 03:21
 86/256 A kérdező kommentje:
A 4/85 re lennék kiváncsi,hogy van,mert ő lett az etalonom.11éve élni májzsugorral...Roppantul érdekel,hogy mit csinálhat.
2022. dec. 14. 23:00
 87/256 anonim ***** válasza:

Hahó, itt az etalon! :-)

Köszi jól vagyok

2022. dec. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/256 anonim ***** válasza:

Bocs, véletlenül elküldtem.

Nos, jól vagyok, de időnként nincs túl sok energiám valószínűleg a vérszegénység miatt. A trombocitám a béka feneke alatt, ezért elég sérülékeny a gyomor nyálkahártya. Az utóbbi időben fájdogál a hasam, január végén lesz ultrahang meg gasztroszkópia, remélem nem derül ki semmi komoly.

Egyébként októberben betöltöttem a 12.évet!

Sajnálattal hallom, hogy elhunyt az egyik betegtársunk, őszinte részvétem a családnak.

2022. dec. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/256 A kérdező kommentje:
Hurrá!Ölellek így látatlanban is.Tehát gyenge vagy.Menni azért tudsz?Alapszükségletek még segédeszköz nélkül mennek?Bár 12 év bocsánat már pelenkázással is megéri.Nálad most mi a legaggasztóbb?Ha úgy gondolod,írd meg.Szeretnénk tanulni mindenből,ami Neked siker.Köszönjük.
2022. dec. 16. 00:25
 90/256 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen! :-)

Lehet mondani, hogy úgy élek, mint egy egészséges, csak pár dologra oda kell figyelni. A gyaloglással nincs semmi gond, akár több km is megy. Csak amikor gyenge vagyok, inkább vánszorgok, de ez ritkán fordul elő. Lehet, hogy amúgy nem is a hepatítisz miatt vagyok időnként erőtlen, mert szív problémáim is vannak, pacemaker, stb. Szeretek kertészkedni, ha elfáradok akkor lepihenek egy kis időre. Ami a legjobban aggaszt, az az alacsony trombocita szám, általában 35-40 körüli, legutóbb 32 volt. Ez azt jelenti, hogy kb. bármikor lehet belső vérzésem. Még szerencse hogy tudom, mik azok a tünetek, amikor irány a sürgősségi, már kitapasztaltam! :-)

2022. dec. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!