Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szívultrahang leletekkel...

Szívultrahang leletekkel kapcsolatban tudok segítséget kérni? Linkelem a leleteket!!

Figyelt kérdés

Igen, megint én vagyok, aki szívbillentyű-hibás, bradicardiás, rossz terhelhetőségű. Viszont már nagyon félek, csak a magán jöhet szóba, de ott 45 ezer Ft egy vizsgálat kb.


A régebbi UH leleten több dologban is más szerepel fent, a mért adatok között, mint lent, a doki saját szavakkal leírt dolgai között.

Most fogalmam sincs, hogy romlottak-e a szívbillentyűim, és hogy van-e nem súlyos, de jelentős bal pitvar megnagyobbodásom.


Nem tudom, mit szóljak az ellentmondásokhoz és ahhoz, hogy nem tartották indokoltnak a terheléses EKG-t.

Igen, akkor már ennyi erővel anonim emberek véleménye is többet segít, előrébb mozdíthat annak irányába, hogy kifizessem a 45 ezret vs picit megnyugodjak a jövőre esedékes kontrollig. Más célom nincs a kérdéssel!!!!


Régebbi:


[link]


Újabb:


[link]



2022. ápr. 4. 14:42
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Na jó, ha Budapesten hirtelen leáll a szíve egy relatív fiatal nőnek, az én leszek. Orvos által elsumákolt jobb kamra és bal pitvar tágulat, valamint bradicardia illetve évek óta fennálló rossz terhelhetőség lehet figyelmeztető jele.
2022. ápr. 5. 17:35
 22/23 anonim válasza:
Szia. Az EF értéke változó, a pulzus, testhelyzet is befolyásolja. Nekem is mértek már 60%-ot, aztán 65%-ot.
2022. máj. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Nekem azóta, ahova eljutottam az ijesztő leletek miatt, ott 72%-ot. Szóval rendre 70, 60, 72. :D
2022. máj. 21. 16:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!