Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pàrom kovidos volt. Nekem ez...

Pàrom kovidos volt. Nekem ez pszichés?

Figyelt kérdés

Időnként kellett egy erőltetett mélylevegőt vennie. Aztàn egyszer csak én is ràkezdtem, de nem fulladàsféle, csak egyszerűen kell. Fura érzés... Azóta ez van velem folyamatosan. 4 hónapja van ez. Elég fura, hogy nekem is 1-2 napra jött ez, szinte pont akkor miután neki.


Azóta nem nagyon tudom abbahagyni, lehetséges rajtam is àtment tünetmentesen vagy inkàbb ez valami szellemi dolog lehet?


Fiatalok vagyunk, huszonévesek.


2022. ápr. 4. 19:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Azért gondolom, hogy fejben van a baj, mert nagyon gyanús, hogy màsnapra màr én is kezdtem ezeket a tüneteket. Illetve elképzeltő, hogy ez miatt szédül meg az ember?
2022. ápr. 4. 19:59
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Menjél szakemberhez. Teszteltess.
2022. ápr. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Màr hovà tesztelni? Azóta be is lettem oltva.
2022. ápr. 4. 20:22
 4/4 anonim ***** válasza:
A posztcovidot sok helyen vizsgaljak. CT röngent szoktak kesziteni, es ebol kiderul pszichés e.
2022. ápr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!