Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Joestet. Szívleállás utáni...

Joestet. Szívleállás utáni tudatelvesztesnel volt e már valakinek pozitív tapasztalata?

Figyelt kérdés

A betegsegrol:

Párom 3 hete rosszul lett és megált a szíve gyorsan mentőt hívtam majd elkezdtem az elsősegély nyújtás mind addig amíg a mentő kiért majd át vették az újra elesztest.

Visszahoztak és stabil állapotba vitték kórházba.

Erfestest kapott és 3 napig lélegeztető gépen volt majd felebresztettek.

Magához tért de nem tudott kommunikálni és ez mainapig zavaros.

Kórkep szerint rendben van az agy nem sérült és mégis hol itt van hol nincs tudatában



#Tudatelvesztes #Átmeneti amnezia
2022. ápr. 4. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem sérült az agya akkor szerintem csak átmenetileg lesz így.. ha nem egyből állt le a szíve hanem előtte rosszul lett hirtelen akkor lehet az ijedtségtől sokkot kapott.


Jobbulást!

2022. ápr. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen. Rokon férfi járt így. Ott azt mondták az orvosok,hogy az oxigénhiány károsította az agyát. Néhány héttel később jobb lett,de sajnos utána rosszul lett,és meghalt. Szóval nem tudom, hogy teljesen rendbe jött volna-e.
2022. ápr. 15. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egy kollegámtól hallotrqm olyanról hogy egy ismerőse hasonló lefolyás után lassan fokozatosan nnyerte vissza a tudatát.
2022. ápr. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!