Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől köhögök több hete és a...

Mitől köhögök több hete és a többi tünet?

Figyelt kérdés
Több hete lassan múlás nélküli köhögés van jelen olyan mintha megfáztam volna de a köhögésen és néhai orrfolyáson kívül semmi tünet nincs ami erre utalna. Nem állandó egész nap de naponta többször van. Sosem volt lázam se, viszont mostanában egyre gyakrabban felejtek, ha valamit akartam csinálni akkor hirtelen elfelejtem majd eszembe jut de néha nem szokott utána sem, viszont volt hogy utána ismét ki ment valami a fejemből és ez egyre gyakrabban van korábban sosem tapasztaltam ezt. A köhögés zavar nagyon, voltam pár hete orvosnál más miatt, vettek vérvételt amin volt valami eltérés (süllyedést mondtak de alig hallottam telefonon) de azt mondták semmi gond nincs. Allergiás nem vagyok, legalább is eddig semmire nem voltam. Viszont ilyen sokáig nem volt köhögésem. Néha érzem hogy kapar a torkom. Mostanában nehezen megy a nyelés is nagyobb falatoknál, mintha a torkomon akadna és nem menne le ilyenkor vizet kell innom különben mintha megfulladok. Mi okozhatja ezeket a dolgokat? Néhány lehet nincs is összefüggésben?

2022. ápr. 8. 04:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el fül-orr-gégészetre, és tüdődzűrőre
2022. ápr. 8. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ugyanez van nálam is. Esetleg azóta kiderült hogy mi volt a gond?
2022. máj. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!