Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez? Lehet nem gyógyul...

Mi lehet ez? Lehet nem gyógyultam ki teljesen?

Figyelt kérdés
3, lassan 4 hete voltam beteg. 1 Hétig szinte lázas, hőemelkedéses voltam folyamatosan. Fájt a torkom, rossz közérzet, stb. Orvos felírt antibiotikumot, mivel valószínű bakteriális betegség volt. (Még azt is eltudom képzelni hogy tüdőgyulladás) jobban lettem aztán mentem iskolába. Úgy volt hogy már minden oké, hálisten vége. De aztán azóta körülbelül 3 hete, olyan problémám van, hogy amikor lélegzem akkor ilyen hörgő érzés/hang van a tüdőmben. És ezt úgy tudom elmúlasztani ha igy ráköhögök egyet. Ez az érzés nem fáj, meg semmi más tünetem nincs se láz, se semmi, csak ez. Nem mindig van, csak néha jön elő, de elég ilyesztő/ zavaró. Holnap lehetséges elmegyek vissza a dokihoz, de lehetséges hogy nem gyógyultam ki teljesen? Ezelőtt, sose volt ilyen problémám. Egészséges vagyok, nem vagyok túlsúlyos. 17/f

2022. ápr. 12. 21:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!