Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Komolyabb bajom lehet vagy...

Komolyabb bajom lehet vagy csak még nem gyógyultam meg teljesen?

Figyelt kérdés
Múlthét szerdán este felé hirtelen gyomorfájás tört rám (az egész család beteg volt előttem). Egész este úgy éreztem, mintha fel lennék fúvódva. Aznap este 1x hánytam. A rá következő nap egész nap pihentem, mert fájt a gyomrom és a hasam is ment. Dél körül bevettem egy hasfogót és egy görcsoldót. Estére a hasmenésnek vége is lett, de a gyomorfájás megmaradt. Emiatt viszont napi 2-3x eszek és úgy érzem minden evés után mintha tele lennék és mintha felfuvódnék. A másik problémám, hogy alig van székletem és úgy érzem mintha a szervezetem mindent felhasználna amit ettem, viszont a böfögés és a fingás az elég intenzív.

2015. dec. 2. 20:09
 1/1 anonim válasza:

Nem akarlak elkeseríteni de nekem 1x hasnyálmirigy gyulladásom volt és az kb pont ilyen volt, csak én elmentem vele orvoshoz onnan kórházba küldtek.

4 napig intravénás zacskóslevest kaptam, de aztán elmúlt.

2015. dec. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!